Stand Interne Competitie na Ronde 2, Periode 2

Stand na 2e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)     (1250)   B(=-- IZ+SL+   70
02. Elmar Roothaan                 (ER)     (1747)   X3 -- CS+X3    68
03. Wouter Wieggers                (WW)     (1008)   X3 YH+M(+X3    68
04. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1528)   -- -- ## MH+   68
05. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   X3 -- ## X3    66
06. Mika Rutjens                   (MR)  w1 (1582)   X3 -- SA=X3    66
07. Ilan van der Zand              (IZ)     (1467)   X3 -- TT-B(+   66
08. Sasa Albers                    (SA)  z1 (1288)   X3 MH+MR=X3    66
09. Mahbod Hatamirad               (MH)  z4 ( 924)   LK+SA-SL+LE-   66
10. Bart van den Akker (S)         (B()  z1 (1446)   TT=-- TH+IZ-   66
11. Arthur Maters                  (Ar)#    (1782)   -- -- ## --    64
12. Tom van 't Hoff                (TH)     (1561)   -- -- B(-X3    64
13. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- ## --    64
14. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- -- ## --    64
15. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- -- ## --    64
16. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# w1 (1875)   -- -- ER-##    64
17. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- -- ## --    64
18. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- -- ## --    64
19. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- -- ## --    64
20. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   X3 -- ## --    64
21. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- -- ## --    64
22. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- -- ## --    64
23. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- -- ## --    64
24. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1426)   -- -- WW-##    64
25. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- -- ## --    64
26. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 748)   bZ=LK+MH-TT-   62
Stand na 2e ronde, 2e periode                Koningsgroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)  z1 ( 950)   MH-SL-RL+YH+   60
02. Ruben Cabri                    (RC)  w1 ( 812)   -- Wu+PD=TL+   59
03. Pjotr Dam                      (PD)  z2 ( 810)   aB+AS-bZ+RC=   58
04. Koen van Wijngaarden           (KW)#    ( 702)   RL+-- ## AS+   58
05. Yaron Huberts                  (YH)     ( 859)   AS-WW-Th+LK-   56
06. Bram Zaalmink                  (bZ)  z1 ( 850)   SL=## PD-Th+   56
07. Abel Hogenhout                 (AS)     ( 783)   YH+PD+aB+KW-   56
08. Aristides Buntura              (aB)  w1 ( 724)   PD-RL+AS-Wu+   56
09. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 928)   X3 -- ## --    54
10. Ruben Loonen                   (RL)#    ( 690)   KW-aB-LK-##    54
11. Tobias van Lieshout            (TL)# z3 ( 612)   Fa+Es+## RC-   54
12. Thijs van Harten               (Th)     ( 530)   DW+Wu+YH-bZ-   52
13. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 513)   Es+Th-RC-aB-   52
Stand na 2e ronde, 2e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Wout van Harten                (Wh)     ( 510)   GK+BB+LD+Fa+   50
02. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 500)   -- ## DW+BB=   47
03. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 426)   MA+## GK+Mc=   47
04. Elijah Sampson                 (Es)     ( 559)   DW+Iv-Fa-LD+   46
05. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 506)   DW-## Es+Wh-   46
06. Demian Wellink                 (DW)     ( 500)   Es-GK+RA-Iv+   46
07. Liam Denys                     (LD)  z2 ( 452)   Iv+Mc+Wh-Es-   46
08. Iva Binnendijk                 (Iv)  w2 ( 441)   LD-Es+BB+DW-   46
09. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 411)   Mc+Wh-Iv-RA=   45
10. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   LD-Wh+## --    44
11. Sem Wisse                      (SW)# w2 ( 486)   -- -- ## --    44
12. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 362)   Wh-DW-JW-Mc+   44
13. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 404)   BB-LD-JW=GK-   43
Stand na 2e ronde, 2e periode                Torengroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)     ( 381)   MA+JC=DL+EG+   39
02. Rick Wellink                   (RW)     ( 372)   TZ+AB-EG+JC+   38
03. Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 361)   AA-GT+AB+JK+   38
04. Daniel Lesnoj                  (DL)  z2 ( 331)   AB+TZ+AA-AD+   38
05. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 328)   sS+EG=JC+DL-   37
06. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 356)   JC-MA-JK+sS+   36
07. Teun Zaalmink                  (TZ)     ( 308)   RW-DL-sS+AB+   36
08. Jason Chen                     (JC)  w2 ( 329)   GT+AA=AD-RW-   35
09. Elmar de Groot                 (EG)     ( 289)   AD=sS+RW-AA-   35
10. Marijn Lindeman                (Ml)# w2 ( 387)   -- -- ## --    34
11. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 386)   -- -- ## --    34
12. Senne van het Loo              (Sl)#    ( 325)   -- -- ## --    34
13. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 278)   DL-RW+MA-TZ-   34
14. Jurre Meester                  (JK)# z2 ( 250)   AD=## GT-MA-   34
15. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 225)   AD-EG-TZ-GT-   32
Stand na 2e ronde, 2e periode                Lopergroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Matthias van Asperen           (ma)     ( 257)   tT+EY+JH+EY=   29
02. Lucas Heijboer                 (LH)# z2 ( 292)   -- ## EY+SS+   28
03. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 223)   SS+## ZK+RH+   28
04. Jonathan Heringa               (JH)     ( 229)   OZ+ZK=ma-dD+   27
05. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 253)   EG-## SS-eY+   26
06. Aditya Sindhe                  (SS)     ( 247)   dD+eY-JZ+LH-   26
07. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)  w2 ( 210)   EY-SS+RH+JZ-   26
08. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 196)   ma-dD-ZK+OZ+   26
09. Owen Zheng                     (OZ)     ( 173)   JH-Sk+dD+tT-   26
10. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 240)   eY+ma-LH-ma=   25
11. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 205)   tT-ZK=OZ-##    25
12. Casper Coeleman                (CC)#    ( 220)   -- -- ## --    24
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 183)   -- ## eY-LB-   24
14. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 176)   SS-tT+OZ-JH-   24
15. Zion Keizer                    (ZK)     ( 174)   Sk=JH=LB-tT-   24
Stand na 2e ronde, 2e periode                Pionnengroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Samed                          (ss)     ( 156)   jL+JJ+KJ+LJ+   20
02. Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 217)   AC-JY+JJ+jL+   18
03. Alex Chen                      (AC)  w1 ( 134)   RR+jL+LJ=KJ=   18
04. Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 180)   sW+KJ+AC=ss-   17
05. Sterre Wisse                   (sW)     ( 240)   LJ-KJ-jL+TM+   16
06. Thijn Meester                  (TM)#    ( 159)   JH-## JY+sW-   16
07. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 195)   sW+LJ-ss-AC=   15
08. Jolin Yeh                      (JY)     ( 120)   JJ=RR-TM-JJ+   15
09. Nudem Tura                     (NT)# z2 ( 231)   -- -- ## --    14
10. Mathijs Rissewijck             (mR)#    ( 177)   -- -- ## --    14
11. Stan van der Noll              (SN)# w1 ( 173)   -- -- ## --    14
12. Esmee Rons                     (eR)#    ( 100)   -- -- ## --    14
13. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 100)   JY=ss-RR-JY-   13
14. Jiaqi Li                       (jL)     ( 100)   ss-AC-sW-RR-   12

Stand Interne Competitie na Ronde 1, Periode 2

Stand na 1e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elmar Roothaan                 (ER)     (1747)   -- X3 -- CS+   65
02. Thijmen Terpstra               (TT)  w1 (1250)   -- B(=-- IZ+   65
03. Wouter Wieggers                (WW)     (1008)   bZ+X3 YH+M(+   65
04. Mahbod Hatamirad               (MH)  z3 ( 924)   YH+LK+SA-SL+   65
05. Bart van den Akker (S)         (B()     (1458)   -- TT=-- TH+   65
06. Arthur Maters                  (Ar)#    (1782)   -- -- -- ##    63
07. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   -- X3 -- ##    63
08. Mika Rutjens                   (MR)  w1 (1582)   IZ-X3 -- SA=   63
09. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- ##    63
10. Sasa Albers                    (SA)  z1 (1288)   SL+X3 MH+MR=   63
11. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- -- -- ##    63
12. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- -- -- ##    63
13. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- -- -- ##    63
14. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- -- -- ##    63
15. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- -- -- ##    63
16. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   LE+X3 -- ##    63
17. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- -- -- ##    63
18. Lodewijk Entrop (S)            (LE)# z1 (1528)   AK--- -- ##    63
19. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- -- -- ##    63
20. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- -- -- ##    63
21. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- -- -- ##    63
22. Tom van 't Hoff                (TH)     (1561)   -- -- -- B(-   61
23. Ilan van der Zand              (IZ)  z1 (1455)   MR+X3 -- TT-   61
24. Sjoerd Loonen                  (SL)  z1 ( 748)   SA-bZ=LK+MH-   61
25. Cathelijne Sanders (S)         (CS)  w1 (1875)   -- -- -- ER-   61
26. Malcom Lok (S)                 (M()  z1 (1426)   -- -- -- WW-   61
   
  
Stand na 1e ronde, 2e periode                Koningsgroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)     ( 942)   AS+MH-SL-RL+   55
02. Yaron Huberts                  (YH)  z1 ( 867)   MH-AS-WW-Th+   55
03. Pjotr Dam                      (PD)  z1 ( 810)   LR+aB+AS-bZ+   55
04. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 808)   -- Es+-- Wu+   55
05. Abel Hogenhout                 (AS)  z1 ( 800)   LK-YH+PD+aB+   55
06. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 928)   PD-X3 -- ##    53
07. Koen van Wijngaarden           (KW)# w1 ( 685)   -- RL+-- ##    53
08. Tobias van Lieshout            (TL)# z2 ( 616)   Mc+Fa+Es+##    53
09. Bram Zaalmink                  (bZ)  z2 ( 849)   WW-SL=## PD-   51
10. Aristides Buntura              (aB)     ( 721)   MC+PD-RL+AS-   51
11. Ruben Loonen                   (RL)     ( 690)   Fa+KW-aB-LK-   51
12. Thijs van Harten               (Th)  w1 ( 531)   RA-DW+Wu+YH-   51
13. Wu Liang Jong                  (Wu)  w1 ( 516)   LD+Es+Th-RC-   51
   
  
Stand na 1e ronde, 2e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Wout van Harten                (Wh)     ( 486)   Iv+MC-GK+BB+   45
02. Liam Denys                     (LD)  z2 ( 470)   MC+BB+Iv+Mc+   45
03. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   -- LD-Wh+##    43
04. Elijah Sampson                 (Es)     ( 567)   Wu-TL-DW+Iv-   43
05. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 504)   ## TL-DW-##    43
06. Demian Wellink                 (DW)     ( 502)   Th-Fa+Es-GK+   43
07. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 493)   Wh-Th+-- ##    43
08. Sem Wisse                      (SW)# w2 ( 486)   -- -- -- ##    43
09. Iva Binnendijk                 (Iv)  w2 ( 440)   Wh-BB+LD-Es+   43
10. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 417)   LD-Iv-Mc+Wh-   43
11. Jamie Wiegman                  (JW)# z2 ( 417)   sS+GK+MA+##    43
12. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 420)   TL--- BB-LD-   41
13. Gurkan Kandemir                (GK)  w2 ( 355)   JW-JC+Wh-DW-   41
   
  
Stand na 1e ronde, 2e periode                Torengroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 328)   sS-RW-AB+TZ+   35
02. Arun Sewnath                   (AA)     ( 363)   AB+sS+MA+JC=   34
03. Jason Chen                     (JC)     ( 353)   RW+GK-GT+AA=   34
04. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 328)   EY+JK=sS+EG=   34
05. Elmar de Groot                 (EG)     ( 307)   ma+JZ+AD=sS+   34
06. Marijn Lindeman                (Ml)# w2 ( 387)   -- -- -- ##    33
07. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 386)   -- -- -- ##    33
08. Rick Wellink                   (RW)     ( 351)   JC-DL+TZ+AB-   33
09. Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 344)   GT+JW-AA-GT+   33
10. Senne van het Loo              (Sl)#    ( 325)   -- -- -- ##    33
11. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 300)   AA-GT-DL-RW+   33
12. Jurre Meester                  (JK)# z2 ( 265)   EG-JZ-AD=##    33
13. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 342)   MA-AB+JC-MA-   31
14. Teun Zaalmink                  (TZ)     ( 286)   AB-## RW-DL-   31
15. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 241)   DL+AA-AD-EG-   31
   
  
Stand na 1e ronde, 2e periode                Lopergroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Matthias van Asperen           (ma)     ( 247)   EG-eY-tT+EY+   25
02. Jonathan Heringa               (JH)     ( 230)   LJ+TM+OZ+ZK=   24
03. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 270)   dD=tT+-- ##    23
04. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 254)   EY-JK+EG-##    23
05. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 250)   AD-dD+eY+ma-   23
06. Aditya Sindhe                  (SS)     ( 246)   tT+LB-dD+eY-   23
07. Casper Coeleman                (CC)#    ( 220)   -- -- -- ##    23
08. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 209)   dD-ma+EY-SS+   23
09. Renske Heijboer                (RH)# w2 ( 206)   tT-eY+-- ##    23
10. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 200)   dD-Sk+SS+##    23
11. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 199)   eY+EY-SS-tT+   23
12. Zion Keizer                    (ZK)     ( 199)   OZ+RR-Sk=JH=   23
13. Owen Zheng                     (OZ)     ( 172)   ZK-LJ-JH-Sk+   23
14. Sander Koelmans                (Sk)     ( 205)   LB-tT-ZK=OZ-   22
15. Tarik Celikyurek               (tT)  z2 ( 171)   SS-Sk+ma-dD-   21
   
  
Stand na 1e ronde, 2e periode                Pionnengroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 198)   JH-OZ+sW+KJ+   15
02. Alex Chen                      (AC)  w1 ( 128)   JY-sW-RR+jL+   15
03. Samed                          (ss)     ( 124)   -- -- jL+JJ+   15
04. Nudem Tura                     (NT)# z2 ( 231)   -- -- -- ##    13
05. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 215)   JY=## sW+LJ-   13
06. Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 203)   TM+ZK+AC-JY+   13
07. Mathijs Rissewijck             (mR)#    ( 177)   -- -- -- ##    13
08. Stan van der Noll              (SN)# w1 ( 173)   -- -- -- ##    13
09. Thijn Meester                  (TM)#    ( 158)   LJ+RR-JH-##    13
10. Esmee Rons                     (eR)#    ( 100)   -- -- -- ##    13
11. Jolin Yeh                      (JY)     ( 118)   AC+jL=JJ=RR-   12
12. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 101)   sW-jL+JY=ss-   12
13. Sterre Wisse                   (sW)     ( 225)   JJ+AC+LJ-KJ-   11
14. Jiaqi Li                       (jL)     ( 100)   JY=JJ-ss-AC-   11
  

Stand Interne Competitie na Ronde 7, Periode 1

Stand na 7e ronde, 1e periode                Keizergroep (23)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Ilan van der Zand              (IZ)#    (1477)   LE+## MR+X3    91
02. Thijmen Terpstra               (TT)#    (1228)   SL+## -- B(=   87
03. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   ## -- -- X3    83
04. Sasa Albers                    (SA)  z1 (1276)   M(-LE+SL+X3    81
05. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   Ar+-- LE+X3    79
06. Mika Rutjens                   (MR)#    (1593)   TH=-- IZ-X3    77
07. Tom van 't Hoff                (TH)# w1 (1579)   MR=-- -- --    77
08. Elmar Roothaan                 (ER)# w1 (1727)   jK=## -- X3    75
09. Bart van den Akker (S)         (B()# z1 (1440)   ## MH+-- TT=   75
10. Arthur Maters                  (Ar)#    (1782)   AK--- -- --    73
11. Cathelijne Sanders (S)         (CS)#    (1895)   -- -- -- --    73
12. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- -- -- --    73
13. Lodewijk Entrop (S)            (LE)# z1 (1528)   IZ-SA-AK---    73
14. Malcom Lok (S)                 (M()#    (1450)   SA+-- -- --    73
15. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- -- -- --    70
16. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- --    69
17. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- -- -- --    69
18. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- -- -- --    69
19. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- -- -- --    69
20. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- -- -- --    69
21. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- -- -- --    69
22. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- -- -- --    69
23. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   ER=## -- --    68
Stand na 7e ronde, 1e periode                Koningsgroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Mahbod Hatamirad               (MH)# z1 ( 921)   RL+B(-YH+LK+   78
02. Wouter Wieggers                (WW)# z2 ( 977)   -- PD+bZ+X3    77
03. Sjoerd Loonen                  (SL)  z1 ( 731)   TT-LK+SA-bZ=   75
04. Bram Zaalmink                  (bZ)  z1 ( 864)   LK=YH+WW-SL=   73
05. Pjotr Dam                      (PD)  z1 ( 808)   YH-WW-LR+aB+   73
06. Lorens Konecny                 (LK)  z2 ( 961)   bZ=SL-AS+MH-   71
07. Koen van Wijngaarden           (KW)# w1 ( 685)   ## Es+-- RL+   71
08. Abel Hogenhout                 (AS)  z1 ( 778)   Fa+RC+LK-YH+   69
09. Aristides Buntura              (aB)     ( 719)   LR-RL+MC+PD-   69
10. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 928)   aB+-- PD-X3    67
11. Ruben Loonen                   (RL)#    ( 703)   MH-aB-Fa+KW-   67
12. Yaron Huberts                  (YH)  w1 ( 873)   PD+bZ-MH-AS-   65
13. Ruben Cabri                    (RC)#    ( 807)   ## AS--- Es+   65
Stand na 7e ronde, 1e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Tobias van Lieshout            (TL)     ( 596)   Wu+Es-Th+Mc+   64
02. Elijah Sampson                 (Es)     ( 606)   KW-LD+TL+RC-   63
03. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 526)   TL-Th+RL-##    62
04. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 512)   TL-DW-BB+LD+   62
05. Thijs van Harten               (Th)     ( 508)   Wh+LD+TL-RA-   61
06. Demian Wellink                 (DW)#    ( 503)   TL-Iv=Wu+##    61
07. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 493)   JC+Iv+Wh-Th+   61
08. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 658)   Es+-- aB---    60
09. Bastiaan Schouten              (BB)# z2 ( 438)   Mc+## Wu-Wh-   60
10. Liam Denys                     (LD)     ( 414)   Es-Th-MA-Wu-   58
11. Floran Ahoud                   (Mc)#    ( 444)   BB-## GK+TL-   57
12. Iva Binnendijk                 (Iv)# w2 ( 430)   ## DW=RA---    55
13. Sem Wisse                      (SW)# w2 ( 486)   -- -- -- --    49
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Wout van Harten                (Wh)     ( 464)   Th-JC+RA+BB+   63
Stand na 7e ronde, 1e periode                Torengroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Wout van Harten                (Wh)     ( 464)   Th-JC+RA+BB+   63
02. Gurkan Kandemir                (GK)  z2 ( 367)   AB+JK+Mc-MA+   55
03. Jamie Wiegman                  (JW)     ( 397)   DL+AB=TZ+sS+   54
04. Maurijn Ahoud                  (MA)#    ( 338)   GK+## LD+GK-   54
05. Guyon Terpstra                 (GT)#    ( 373)   AD+RW+TZ-##    52
06. Jason Chen                     (JC)     ( 339)   RA-Wh-AA-DL+   52
07. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 316)   GK-JW=AD-TZ+   52
08. Rick Wellink                   (RW)#    ( 360)   sS+GT-AA-##    50
09. Arun Sewnath                   (AA)     ( 332)   JK=RW+JC+AD-   50
10. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 331)   JW-sS+EG+JC-   48
11. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 386)   ## -- -- --    47
12. Teun Zaalmink                  (TZ)     ( 307)   AD+GT+JW-AB-   47
13. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 252)   ma+DL-JK-JW-   44
14. Marijn Lindeman                (Ml)# w2 ( 387)   -- -- -- --    39
15. Senne van het Loo              (Sl)#    ( 325)   -- -- -- --    39
Stand na 7e ronde, 1e periode                Lopergroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 315)   TZ-ma+AB+AA+   48
02. Jurre Meester                  (JK)     ( 275)   AA=GK-sS+EG-   47
03. Elmar de Groot                 (EG)     ( 273)   EY=Sk+DL-JK+   45
04. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 270)   Sk+JZ+dD=tT+   44
05. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 252)   tT+LH-ZK+EY-   43
06. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)  z2 ( 254)   EG=tT+eY=JZ+   42
07. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 247)   JK=sS-AD---    40
08. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)  z2 ( 201)   LB+dD+EY=RH-   39
09. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 194)   JH+eY-LH=LB+   39
10. Aditya Sindhe                  (SS)     ( 260)   LJ+LB=OZ+ZK=   38
11. Renske Heijboer                (RH)# w2 ( 206)   ZK=LJ+tT-eY+   38
12. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 187)   JZ-EY-RH+LH-   38
13. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 252)   JZ-LH-EG---    37
14. Lars Buitenhuis                (LB)     ( 168)   eY-SS=JH-dD-   35
15. Casper Coeleman                (CC)#    ( 220)   -- -- -- --    31
Stand na 7e ronde, 1e periode                Pionnengroep (16)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Owen Zheng                     (OZ)     ( 191)   AC+sW+SS-JH+   37
02. Zion Keizer                    (ZK)     ( 196)   RH=JH=JZ-SS=   36
03. Jonathan Heringa               (JH)     ( 203)   dD-ZK=LB+OZ-   35
04. Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 187)   sW-AC+LJ+JJ=   32
05. Thijn Meester                  (TM)     ( 180)   JJ=jL+AC=LJ+   32
06. Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 165)   SS-RH-RR-TM-   32
07. Alex Chen                      (AC)  w1 ( 104)   OZ-RR-TM=jL=   30
08. Sterre Wisse                   (sW)#    ( 243)   AC+RR+OZ---    28
09. Jolin Yeh                      (JY)     ( 117)   KJ-jL-JJ+KJ=   26
10. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 105)   TM=KJ-JY-RR=   25
11. Jiaqi Li                       (jL)     ( 100)   JY+TM-KJ-AC=   25
12. Nudem Tura                     (NT)# z2 ( 231)   -- -- -- --    19
13. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 216)   JY+JJ+jL+JY=   19
14. Mathijs Rissewijck             (mR)#    ( 177)   -- -- -- --    19
15. Stan van der Noll              (SN)# w1 ( 173)   -- -- -- --    19
16. Esmee Rons                     (eR)#    ( 100)   -- -- -- --    19

Stand na 5e ronde, 1e periode

Stand na 5e ronde, 1e periode                Keizergroep (23)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Ilan van der Zand              (IZ)# w1 (1458)   PH+CE+LE+##    83
02. Thijmen Terpstra               (TT)# z1 (1219)   SA+TD+SL+##    83
03. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   ER+AR+## --    79
04. Tom van 't Hoff                (TH)# w1 (1579)   B(+## MR=--    75
05. Mika Rutjens                   (MR)# z1 (1612)   Ar-## TH=--    73
06. Sasa Albers                    (SA)  z2 (1276)   TT-B(+M(-LE+   73
07. Arthur Maters                  (Ar)#    (1782)   MR+-- AK---    71
08. Elmar Roothaan                 (ER)# w1 (1727)   FW-LE=jK=##    71
09. Cathelijne Sanders (S)         (CS)#    (1895)   ## -- -- --    71
10. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   aB+-- -- --    71
11. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z2 (1680)   -- -- Ar+--    71
12. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1533)   ## ER=IZ-SA-   71
13. Malcom Lok (S)                 (M()#    (1450)   -- -- SA+--    71
14. Bart van den Akker (S)         (B()#    (1449)   TH-SA-## MH+   71
15. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   CE=## -- --    68
16. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- --    67
17. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- TT--- --    67
18. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- -- -- --    67
19. Rein Visée                     (RV)#    (1792)   -- -- -- --    67
20. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- -- -- --    67
21. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- FW--- --    67
22. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   IZ--- -- --    67
23. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- -- ER=##    66
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Sjoerd Loonen                  (SL)  z1 ( 724)   LK=YH+TT-LK+   70
   Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 970)   bZ+## -- PD+   69
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 1e periode                Koningsgroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sjoerd Loonen                  (SL)  z1 ( 724)   LK=YH+TT-LK+   70
02. Wouter Wieggers                (WW)# z1 ( 970)   bZ+## -- PD+   69
03. Bram Zaalmink                  (bZ)  z1 ( 878)   WW-KW+LK=YH+   69
04. Mahbod Hatamirad               (MH)# z1 ( 893)   LR+## RL+B(-   68
05. Lorens Konecny                 (LK)     ( 974)   SL=PD+bZ=SL-   65
06. Koen van Wijngaarden           (KW)#    ( 671)   PD-bZ-## Es+   65
07. Lars Rutjens                   (LR)# z1 ( 948)   MH-RL=aB+--    63
08. Yaron Huberts                  (YH)  z1 ( 903)   RC+SL-PD+bZ-   63
09. Pjotr Dam                      (PD)  z1 ( 780)   KW+LK-YH-WW-   63
10. Abel Hogenhout                 (AS)  z1 ( 763)   RL-aB-Fa+RC+   63
11. Aristides Buntura              (aB)     ( 718)   BZ-AS+LR-RL+   63
12. Ruben Loonen                   (RL)#    ( 713)   AS+LR= MH-aB-   61
13. Ruben Cabri                    (RC)# w1 ( 803)   YH-##--- AS-   59
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Man Hiem Cheung                (MC)#    ( 667)   Fa-DW+Es+--    57
   Fardad Nejad                   (Fa)  w1 ( 530)   MC+AS-TL-Th+   57
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 1e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Man Hiem Cheung                (MC)#    ( 667)   Fa-DW+Es+--    57
02. Fardad Nejad                   (Fa)  w1 ( 530)   MC+AS-TL-Th+   57
03. Elijah Sampson                 (Es)  z1 ( 593)   RA+Mc+MC-KW-   56
04. Tobias van Lieshout            (TL)     ( 585)   LD-Th+Fa+DW+   56
05. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 513)   Wh+Mc+RA+Wh=   56
06. Bastiaan Schouten              (BB)  z2 ( 461)   Iv+GK+AB+Mc+   56
07. Liam Denys                     (LD)     ( 452)   TL+Iv=JC+RA+   56
08. Thijs van Harten               (Th)     ( 516)   RA+TL-DW-Fa-   55
09. Demian Wellink                 (DW)     ( 494)   MC-RA-Th+TL-   54
10. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 478)   Th-DW+Wu-LD-   53
11. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 464)   Es-Wu-Wh+BB-   53
12. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 437)   Th-BB-LD=##    52
13. Sem Wisse                      (SW)# w2 ( 486)   -- -- -- --    47
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Wout van Harten                (Wh)     ( 414)   Wu-GK+Mc-Wu=   52
   Jason Chen                     (JC)     ( 352)   GT+JW+LD-AB+   47
   Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 333)   JW-AB-sS+GK+   47
   Arjen Bossinga                 (AB)  w2 ( 324)   DL+MA+BB-JC-   47
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 1e periode                Torengroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Wout van Harten                (Wh)     ( 414)   Wu-GK+Mc-Wu=   52
02. Jason Chen                     (JC)     ( 352)   GT+JW+LD-AB+   47
03. Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 333)   JW-AB-sS+GK+   47
04. Arjen Bossinga                 (AB)  w2 ( 324)   DL+MA+BB-JC-   47
05. Rick Wellink                   (RW)     ( 387)   JK+TZ+AD+sS+   46
06. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 377)   JC-sS+JW+AD+   46
07. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 344)   Wh-BB-AA+MA-   46
08. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 386)   TZ+JW+## --    45
09. Jamie Wiegman                  (JW)     ( 376)   MA+JC-GT-AA+   45
10. Arun Sewnath                   (AA)     ( 321)   AD+DL+GK-JW-   43
11. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 335)   AB-AA-JK-TZ+   42
12. Teun Zaalmink                  (TZ)     ( 300)   sS-RW-ma+DL-   41
13. Shaya Sewnath                  (sS)  z2 ( 268)   TZ+GT-MA-RW-   40
14. Marijn Lindeman                (Ml)# w2 ( 387)   -- -- -- --    37
15. Senne van het Loo              (Sl)#    ( 325)   -- -- -- --    37
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Jurre Meester                  (JK)     ( 282)   RW-AD+DL+ma=   40
   Arnoud Dronkers                (AD)     ( 289)   AA-JK-RW-GT-   39
   Matthias van Asperen           (ma)#    ( 270)   JZ+## TZ-JK=   37
   Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 260)   ma-## EY+Sk+   37
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 1e periode                Lopergroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Jurre Meester                  (JK)     ( 282)   RW-AD+DL+ma=   40
02. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 289)   AA-JK-RW-GT-   39
03. Matthias van Asperen           (ma)#    ( 270)   JZ+## TZ-JK=   37
04. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 260)   ma-## EY+Sk+   37
05. Elmar de Groot                 (EG)     ( 258)   LB+dD+Sk-tT+   37
06. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 278)   EY+-- EG+JZ-   35
07. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 238)   dD+tT-RH+LB+   35
08. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 231)   tT+LB=JZ-RH-   34
09. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 202)   EY-LH+eY=EG-   34
10. Lars Buitenhuis                (LB)     ( 200)   EG-EY=LJ+LH-   32
11. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 189)   ZK+RH=tT=SS-   32
12. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 176)   LH-EG-OZ=LJ+   32
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 194)   LJ-eY=LH-EY+   31
14. Aditya Sindhe                  (SS)     ( 249)   AC+LJ=ZK+eY+   30
15. Casper Coeleman                (CC)#    ( 220)   tT-dD+-- --    29
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 211)   RH+SS=LB-dD-   29
   Zion Keizer                    (ZK)     ( 201)   eY-AC+SS-OZ+   29
   Jonathan Heringa               (JH)     ( 219)   OZ-JY+sW+RR+   28
   Owen Zheng                     (OZ)  z2 ( 159)   JH+RR=dD=ZK-   28
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 1e periode                Pionnengroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 211)   RH+SS=LB-dD-   29
02. Zion Keizer                    (ZK)     ( 201)   eY-AC+SS-OZ+   29
03. Jonathan Heringa               (JH)     ( 219)   OZ-JY+sW+RR+   28
04. Owen Zheng                     (OZ)  z2 ( 159)   JH+RR=dD=ZK-   28
05. Alex Chen                      (AC)  w1 ( 116)   SS-ZK-RR=sW-   26
06. Rowan Sewnath                  (RR)     ( 179)   TM+OZ=AC=JH-   25
07. Sterre Wisse                   (sW)#    ( 252)   JY+jL+JH-AC+   24
08. Thijn Meester                  (TM)     ( 166)   RR-JJ+jL+JY=   24
09. Jolin Yeh                      (JY)     ( 103)   sW-JH-JJ=TM=   21
10. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 100)   jL=TM-JY=jL=   21
11. Jiaqi Li                       (jL)  w2 ( 100)   JJ=sW-TM-JJ=   20
12. Nudem Tura                     (NT)# z2 ( 231)   jL=## -- --    17
13. Mathijs Rissewijck             (mR)#    ( 177)   -- -- -- --    17
14. Stan van der Noll              (SN)# w1 ( 173)   ## -- -- --    17
15. Esmee Rons                     (eR)#    ( 100)   -- -- -- --    17
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 1e periode                Startgroep (0)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie voor SV De Toren