Stand Interne Competitie na Ronde 7, Periode 2

Stand na 7e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Sasa Albers                    (SA)#    (1318)   IZ=-- WW+AR+   81
02. Thijmen Terpstra               (TT)#    (1247)   LK+-- B(---    81
03. Bart van den Akker (S)         (B()#    (1444)   MR-## TT+--    81
04. Mika Rutjens                   (MR)# z1 (1593)   B(+-- M(+--    79
05. Mahbod Hatamirad               (MH)#    ( 933)   SL=WW-## IZ+   79
06. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1578)   Ar=ER=-- --    77
07. Wouter Wieggers                (WW)#    (1014)   -- MH+SA---    77
08. Elmar Roothaan                 (ER)# w1 (1739)   -- TH=-- --    75
09. Ilan van der Zand              (IZ)# z2 (1435)   SA=-- -- MH-   75
10. Sjoerd Loonen                  (SL)# z1 ( 764)   MH=LK=## --    73
11. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1528)   -- -- -- --    73
12. Arthur Maters                  (Ar)# z1 (1773)   TH=-- -- --    71
13. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   -- -- -- --    69
14. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- --    69
15. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- -- -- --    69
16. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- -- -- --    69
17. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# w1 (1875)   -- -- -- --    69
18. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- -- -- --    69
19. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- -- -- --    69
20. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- -- -- --    69
21. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   -- -- -- --    69
22. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- -- -- --    69
23. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z2 (1504)   -- -- -- SA-   69
24. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- -- -- --    69
25. Malcom Lok (S)                 (M()#    (1421)   -- -- MR---    69
26. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- -- -- --    69
Stand na 7e ronde, 2e periode                Koningsgroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)# z2 ( 947)   TT-SL=## --    75
02. Yaron Huberts                  (YH)#    ( 869)   PD=AS+bZ=##    75
03. Pjotr Dam                      (PD)# z2 ( 816)   YH=RL+## TL+   75
04. Bram Zaalmink                  (bZ)#    ( 873)   AS+CG+YH=--    73
05. Koen van Wijngaarden           (KW)#    ( 722)   -- TL+-- --    71
06. Aristides Buntura              (aB)# z1 ( 713)   ## Th+TL-AS+   71
07. Cecilia Pereira Garza          (CG)     ( 908)   Fa+bZ-LR+Th+   70
08. Ruben Cabri                    (RC)#    ( 797)   Th+## -- --    69
09. Abel Hogenhout                 (AS)#    ( 763)   bZ-YH-## aB-   67
10. Ruben Loonen                   (RL)# z1 ( 690)   LR-PD-## Es+   67
11. Tobias van Lieshout            (TL)#    ( 608)   Wu+KW-aB+PD-   67
12. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 509)   MA+RW=Es+Wh=   66
13. Thijs van Harten               (Th)  z1 ( 547)   RC-aB-JW+CG-   65
14. Lars Rutjens                   (LR)#    ( 917)   RL+-- CG---    63
Stand na 7e ronde, 2e periode                Damegroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 550)   AA+Wh=GK+BB+   65
02. Wout van Harten                (Wh)# z1 ( 493)   ## Mc+Fa=Wu=   65
03. Jamie Wiegman                  (JW)# z1 ( 459)   MA+Th-DL+GK+   65
04. Elijah Sampson                 (Es)#    ( 562)   DW+## Wu-RL-   63
05. Liam Denys                     (LD)     ( 441)   MA-Mc+AA-DW=   62
06. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 462)   JW+## -- --    59
07. Demian Wellink                 (DW)# z2 ( 452)   ## -- MA-LD=   56
08. Floran Ahoud                   (Mc)#    ( 413)   ## Wh-LD---    56
09. Bastiaan Schouten              (BB)#    ( 389)   ## -- RW-Fa-   56
10. Gurkan Kandemir                (GK)#    ( 344)   AA-## Fa-JW-   55
11. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 503)   -- -- -- --    54
12. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   -- -- -- --    49
Stand na 7e ronde, 2e periode                Torengroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)  w2 ( 377)   Fa-MA+LD+RW-   58
02. Rick Wellink                   (RW)#    ( 381)   Wu=## BB+AA+   56
03. Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 379)   LD+AA-DW+DL+   56
04. Guyon Terpstra                 (GT)#    ( 388)   EG+sS+AD+AB+   55
05. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 335)   TZ+EG+JW-MA-   54
06. Jason Chen                     (JC)     ( 340)   AB+JK+ma+AD+   52
07. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 294)   AD-GT-AB+EG+   52
08. Arnoud Dronkers                (AD)  w2 ( 309)   sS+TZ=GT-JC-   51
09. Teun Zaalmink                  (TZ)# z2 ( 318)   LB+DL-AD=--    50
10. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 278)   GT-DL-JK=sS-   49
11. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 260)   JC-LH+sS-GT-   47
12. Jurre Meester                  (JK)# w2 ( 212)   eY+JC-EG=LH-   44
13. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 263)   ma-AB-SS+JK+   39
Stand na 7e ronde, 2e periode                Lopergroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Aditya Sindhe                  (SS)#    ( 283)   JH+## LH-ma+   47
02. Matthias van Asperen           (ma)  z2 ( 247)   LH+eY+JC-SS-   47
03. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)#    ( 209)   dD+JK-ma-##    43
04. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 245)   dD+LB+ZK-EY+   42
05. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 185)   JH+Sk-EY-OZ-   42
06. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 226)   JZ-JH-LB+Sk-   41
07. Owen Zheng                     (OZ)#    ( 191)   RR-## JH+LB+   41
08. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 277)   -- EY+RH+--    40
09. Jonathan Heringa               (JH)#    ( 196)   LB-EY+OZ-ZK-   40
10. Zion Keizer                    (ZK)#    ( 192)   EY+## Sk+JH+   39
11. Tarik Celikyurek               (tT)#    ( 169)   Sk-## RR-RH+   37
12. Dilay Dilekci                  (dD)  w2 ( 129)   Sk-RR-LJ+ss-   33
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 138)   RR-JZ-ss=tT-   30
Stand na 7e ronde, 2e periode                Pionnengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Rowan Sewnath                  (RR)#    ( 240)   RH+dD+tT+LJ-   40
02. Samed                          (ss)#    ( 217)   LJ+-- RH=dD+   40
03. Lennard Jacobs                 (LJ)#    ( 194)   TM+AC+dD-RR+   37
04. Sterre Wisse                   (sW)#    ( 253)   AC+-- JY+JJ+   36
05. Thijn Meester                  (TM)#    ( 156)   LJ-jL+AC=JY=   32
06. Alex Chen                      (AC)  z1 ( 140)   JY=LJ-TM=jL+   32
07. Jurre Kellen                   (KJ)# w2 ( 188)   JY+jL=JJ+##    31
08. Jolin Yeh                      (JY)     ( 121)   AC=JJ+sW-TM=   28
09. Jiaqi Li                       (jL)#    ( 100)   KJ=TM-JJ=AC-   24
10. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 100)   KJ-JY-jL=sW-   22

Stand Interne Competitie na Ronde 6, Periode 2

Stand na 6e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)#    (1247)   ## LK+-- B(-   80
02. Bart van den Akker (S)         (B()#    (1444)   SL+MR-## TT+   80
03. Mika Rutjens                   (MR)# z1 (1593)   -- B(+-- M(+   78
04. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1578)   MH+Ar=ER=--    76
05. Sasa Albers                    (SA)# z1 (1297)   -- IZ=-- WW+   76
06. Wouter Wieggers                (WW)#    (1014)   -- -- MH+SA-   76
07. Elmar Roothaan                 (ER)# w1 (1739)   -- -- TH=--    74
08. Ilan van der Zand              (IZ)# z1 (1459)   ## SA=-- --    74
09. Mahbod Hatamirad               (MH)# z1 ( 909)   TH-SL=WW-##    74
10. Sjoerd Loonen                  (SL)# z1 ( 764)   B(-MH=LK=##    72
11. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1528)   -- -- -- --    72
12. Arthur Maters                  (Ar)# z1 (1773)   -- TH=-- --    70
13. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   -- -- -- --    68
14. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- --    68
15. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- -- -- --    68
16. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- -- -- --    68
17. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# w1 (1875)   -- -- -- --    68
18. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- -- -- --    68
19. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- -- -- --    68
20. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- -- -- --    68
21. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   -- -- -- --    68
22. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- -- -- --    68
23. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- -- -- --    68
24. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- -- -- --    68
25. Malcom Lok (S)                 (M()#    (1421)   -- -- -- MR-   68
26. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- -- -- --    68
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lorens Konecny                 (LK)# z2 ( 947)   PD+TT-SL=##    74
   Bram Zaalmink                  (bZ)#    ( 873)   ## AS+CG+YH=   72
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
   
  
Stand na 6e ronde, 2e periode                Koningsgroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)# z2 ( 947)   PD+TT-SL=##    74
02. Bram Zaalmink                  (bZ)#    ( 873)   ## AS+CG+YH=   72
03. Yaron Huberts                  (YH)     ( 869)   RL+PD=AS+bZ=   72
04. Pjotr Dam                      (PD)# z1 ( 813)   LK-YH=RL+##    70
05. Koen van Wijngaarden           (KW)#    ( 722)   aB+-- TL+--    70
06. Ruben Cabri                    (RC)#    ( 797)   AS-Th+## --    68
07. Abel Hogenhout                 (AS)# z1 ( 779)   RC+bZ-YH-##    66
08. Aristides Buntura              (aB)#    ( 697)   KW-## Th+TL-   66
09. Tobias van Lieshout            (TL)# z1 ( 611)   Th-Wu+KW-aB+   66
10. Cecilia Pereira Garza          (CG)  z1 ( 907)   -- Fa+bZ-LR+   65
11. Thijs van Harten               (Th)     ( 548)   TL+RC-aB-JW+   64
12. Wu Liang Jong                  (Wu)  w1 ( 510)   TL-MA+RW=Es+   63
13. Lars Rutjens                   (LR)#    ( 917)   -- RL+-- CG-   62
14. Ruben Loonen                   (RL)#    ( 684)   YH-LR-PD-##    62
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Elijah Sampson                 (Es)# z1 ( 568)   GK+DW+## Wu-   61
   Wout van Harten                (Wh)# z2 ( 492)   GK+## Mc+Fa=   61
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
   
  
Stand na 6e ronde, 2e periode                Damegroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elijah Sampson                 (Es)# z1 ( 568)   GK+DW+## Wu-   61
02. Wout van Harten                (Wh)# z2 ( 492)   GK+## Mc+Fa=   61
03. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 541)   CG--- AA+Wh=   60
04. Liam Denys                     (LD)     ( 457)   RW+GK+MA-Mc+   60
05. Jamie Wiegman                  (JW)# z1 ( 445)   Iv-AA+MA+Th-   60
06. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 462)   Wh-JW+## --    58
07. Floran Ahoud                   (Mc)#    ( 413)   LD+## Wh-LD-   55
08. Bastiaan Schouten              (BB)#    ( 409)   RW+AA+## --    55
09. Demian Wellink                 (DW)#    ( 470)   JW-Es-## --    54
10. Gurkan Kandemir                (GK)#    ( 355)   Wh-LD-AA-##    54
11. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 503)   Es--- -- --    53
12. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   -- -- -- --    48
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Arun Sewnath                   (AA)     ( 374)   JW-GK+Fa-MA+   54
   Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 353)   AB+JC+TZ+EG+   52
   Rick Wellink                   (RW)#    ( 353)   MA+LD-Wu=##    51
   Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 350)   Wu-JW-LD+AA-   51
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
   
Stand na 6e ronde, 2e periode                Torengroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)     ( 374)   JW-GK+Fa-MA+   54
02. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 353)   AB+JC+TZ+EG+   52
03. Rick Wellink                   (RW)#    ( 353)   MA+LD-Wu=##    51
04. Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 350)   Wu-JW-LD+AA-   51
05. Guyon Terpstra                 (GT)#    ( 371)   JC+## EG+sS+   50
06. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 331)   JH+AB-sS+TZ=   50
07. Teun Zaalmink                  (TZ)# z2 ( 318)   JC+LB+DL-AD=   49
08. Jason Chen                     (JC)  w2 ( 318)   TZ-DL-AB+JK+   47
09. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 294)   TZ-## GT-DL-   47
10. Shaya Sewnath                  (sS)  w2 ( 270)   SS+JK+AD-GT-   47
11. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 279)   DL-AD+JC-LH+   46
12. Jurre Meester                  (JK)#    ( 218)   ma-sS-eY+JC-   42
13. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 239)   -- -- ma-AB-   34
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Matthias van Asperen           (ma)  z2 ( 269)   JK+LB+LH+eY+   45
   Aditya Sindhe                  (SS)#    ( 285)   ma+sS-JH+##    43
   Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 209)   TZ-ma-JH+Sk-   41
   Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 209)   tT-dD+JK-ma-   40
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
   
Stand na 6e ronde, 2e periode                Lopergroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Matthias van Asperen           (ma)  z2 ( 269)   JK+LB+LH+eY+   45
02. Aditya Sindhe                  (SS)#    ( 285)   ma+sS-JH+##    43
03. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 209)   TZ-ma-JH+Sk-   41
04. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 209)   tT-dD+JK-ma-   40
05. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 277)   Sk+-- EY+RH+   39
06. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 249)   RR+tT+dD+LB+   39
07. Jonathan Heringa               (JH)#    ( 224)   AD-SS-LB-EY+   39
08. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 227)   dD+ZK-JZ-JH-   38
09. Owen Zheng                     (OZ)#    ( 163)   dD+LJ+RR-##    36
10. Tarik Celikyurek               (tT)#    ( 165)   EY-eY+Sk-##    34
11. Zion Keizer                    (ZK)#    ( 163)   eY-ss-EY+##    34
12. Dilay Dilekci                  (dD)  w2 ( 122)   EY-eY-Sk-RR-   30
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 147)   -- -- RR-JZ-   28
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Rowan Sewnath                  (RR)#    ( 248)   Sk-OZ+RH+dD+   36
   Samed                          (ss)#    ( 211)   ## ZK+LJ+--    35
   Lennard Jacobs                 (LJ)#    ( 194)   OZ-ss-TM+AC+   33
   Sterre Wisse                   (sW)#    ( 242)   ## KJ+AC+--    31
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
   
Stand na 6e ronde, 2e periode                Pionnengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Rowan Sewnath                  (RR)#    ( 248)   Sk-OZ+RH+dD+   36
02. Samed                          (ss)#    ( 211)   ## ZK+LJ+--    35
03. Lennard Jacobs                 (LJ)#    ( 194)   OZ-ss-TM+AC+   33
04. Sterre Wisse                   (sW)#    ( 242)   ## KJ+AC+--    31
05. Thijn Meester                  (TM)#    ( 160)   AC-JJ=LJ-jL+   29
06. Jurre Kellen                   (KJ)  w2 ( 188)   sW-JY+jL=JJ+   28
07. Alex Chen                      (AC)  z1 ( 127)   TM+sW-JY=LJ-   28
08. Jolin Yeh                      (JY)     ( 125)   jL+KJ-AC=JJ+   26
09. Jiaqi Li                       (jL)#    ( 100)   JY-JJ=KJ=TM-   22
10. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 100)   TM=jL=KJ-JY-   20
  

Stand Interne Competitie na Ronde 5, Periode 2

Stand na 5e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)# z1 (1251)   SL+## LK+--    79
02. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1578)   ## MH+Ar=ER=   75
03. Wouter Wieggers                (WW)# z1 (1015)   ## -- -- MH+   75
04. Bart van den Akker (S)         (B()# w1 (1440)   IZ-SL+MR-##    75
05. Elmar Roothaan                 (ER)# w1 (1739)   ## -- -- TH=   73
06. Mika Rutjens                   (MR)#    (1588)   ## -- B(+--    73
07. Ilan van der Zand              (IZ)# z1 (1459)   B(+## SA=--    73
08. Sasa Albers                    (SA)#    (1296)   ## -- IZ=--    71
09. Mahbod Hatamirad               (MH)  z1 ( 909)   LE-TH-SL=WW-   71
10. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1528)   MH+-- -- --    71
11. Arthur Maters                  (Ar)# z1 (1773)   -- -- TH=--    69
12. Sjoerd Loonen                  (SL)  z1 ( 764)   TT-B(-MH=LK=   69
13. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   -- -- -- --    67
14. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- --    67
15. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- -- -- --    67
16. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- -- -- --    67
17. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# w1 (1875)   ## -- -- --    67
18. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- -- -- --    67
19. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- -- -- --    67
20. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- -- -- --    67
21. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   -- -- -- --    67
22. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- -- -- --    67
23. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- -- -- --    67
24. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- -- -- --    67
25. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1426)   ## -- -- --    67
26. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- -- -- --    67
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lorens Konecny                 (LK)  z2 ( 947)   YH+PD+TT-SL=   71
   Yaron Huberts                  (YH)  w1 ( 869)   LK-RL+PD=AS+   69
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Koningsgroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)  z2 ( 947)   YH+PD+TT-SL=   71
02. Yaron Huberts                  (YH)  w1 ( 869)   LK-RL+PD=AS+   69
03. Koen van Wijngaarden           (KW)#    ( 734)   AS+aB+-- bZ+   69
04. Pjotr Dam                      (PD)  z1 ( 813)   RC=LK-YH=RL+   67
05. Ruben Cabri                    (RC)#    ( 797)   PD=AS-Th+##    67
06. Bram Zaalmink                  (bZ)# w1 ( 840)   Th+## AS+KW-   65
07. Aristides Buntura              (aB)# z1 ( 715)   Wu+KW-## Th+   65
08. Tobias van Lieshout            (TL)# z2 ( 623)   RL-Th-Wu+CG+   65
09. Abel Hogenhout                 (AS)  z1 ( 779)   KW-RC+bZ-YH-   63
10. Lars Rutjens                   (LR)# z1 ( 931)   -- -- RL+--    61
11. Cecilia Pereira Garza          (CG)     ( 884)   -- -- Fa+TL-   60
12. Ruben Loonen                   (RL)     ( 684)   TL+YH-LR-PD-   59
13. Thijs van Harten               (Th)  z1 ( 540)   bZ-TL+RC-aB-   59
14. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 493)   Fa-TL-MA+RW=   58
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Elijah Sampson                 (Es)#    ( 585)   RA+GK+DW+##    59
   Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 453)   DW+Iv-AA+MA+   58
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Damegroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elijah Sampson                 (Es)#    ( 585)   RA+GK+DW+##    59
02. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 453)   DW+Iv-AA+MA+   58
03. Wout van Harten                (Wh)#    ( 479)   JW-Iv+GK+##    57
04. Liam Denys                     (LD)     ( 464)   AA+Mc-RW+GK+   57
05. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 462)   BB+Wh-JW+##    57
06. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 540)   Wh+Wu+CG---    56
07. Floran Ahoud                   (Mc)#    ( 434)   AA+MA+LD+##    54
08. Bastiaan Schouten              (BB)#    ( 409)   Iv-RW+AA+##    54
09. Demian Wellink                 (DW)#    ( 470)   LD-JW-Es-##    53
10. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 503)   Wh+Es--- --    52
11. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 355)   Es-Wh-LD-AA-   51
12. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   -- -- -- --    47
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Arun Sewnath                   (AA)     ( 366)   LD-BB-JW-GK+   50
   Rick Wellink                   (RW)     ( 353)   BB-MA+LD-Wu=   48
   Maurijn Ahoud                  (MA)  z2 ( 344)   Mc-RW-Wu-JW-   47
   Daniel Lesnoj                  (DL)  z2 ( 331)   JC-AD-AB+JC+   47
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Torengroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)     ( 366)   LD-BB-JW-GK+   50
02. Rick Wellink                   (RW)     ( 353)   BB-MA+LD-Wu=   48
03. Maurijn Ahoud                  (MA)  z2 ( 344)   Mc-RW-Wu-JW-   47
04. Daniel Lesnoj                  (DL)  z2 ( 331)   JC-AD-AB+JC+   47
05. Teun Zaalmink                  (TZ)#    ( 330)   GT-EG+JC+LB+   47
06. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 321)   EG-DL+JH+AB-   46
07. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 314)   JC+AD+TZ-##    46
08. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 288)   LB+AB+SS+JK+   46
09. Guyon Terpstra                 (GT)# w2 ( 353)   DL-TZ+JC+##    45
10. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 279)   ma+sS-DL-AD+   43
11. Jason Chen                     (JC)     ( 299)   DL+GT-TZ-DL-   42
12. Jurre Meester                  (JK)#    ( 213)   SS-LB+ma-sS-   39
13. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 263)   sS-LB--- --    33
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Aditya Sindhe                  (SS)     ( 285)   JK+ma+sS-JH+   40
   Matthias van Asperen           (ma)     ( 246)   AB-SS-JK+LB+   40
   Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 232)   EY=ZK+tT-dD+   38
   Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 208)   sS-JK-TZ-ma-   38
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Lopergroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Aditya Sindhe                  (SS)     ( 285)   JK+ma+sS-JH+   40
02. Matthias van Asperen           (ma)     ( 246)   AB-SS-JK+LB+   40
03. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 232)   EY=ZK+tT-dD+   38
04. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 208)   sS-JK-TZ-ma-   38
05. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 253)   eY=tT+dD+ZK-   37
06. Jonathan Heringa               (JH)# z2 ( 222)   OZ+## AD-SS-   36
07. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 259)   SS-OZ+Sk+--    34
08. Sander Koelmans                (Sk)# w2 ( 231)   sW+JZ-RR+tT+   34
09. Owen Zheng                     (OZ)     ( 163)   JZ-dD+LJ+RR-   33
10. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 165)   RR-EY-eY+Sk-   31
11. Zion Keizer                    (ZK)     ( 163)   LJ-eY-ss-EY+   31
12. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 136)   ss-OZ-EY-eY-   29
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 162)   EY-dD--- --    27
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Samed                          (ss)#    ( 211)   EY-## ZK+LJ+   34
   Rowan Sewnath                  (RR)# w2 ( 232)   ZK+## Sk-OZ+   31
   Sterre Wisse                   (sW)#    ( 242)   JY+## KJ+AC+   30
   Lennard Jacobs                 (LJ)#    ( 172)   AC+## OZ-ss-   28
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Pionnengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Samed                          (ss)#    ( 211)   EY-## ZK+LJ+   34
02. Rowan Sewnath                  (RR)# w2 ( 232)   ZK+## Sk-OZ+   31
03. Sterre Wisse                   (sW)#    ( 242)   JY+## KJ+AC+   30
04. Lennard Jacobs                 (LJ)#    ( 172)   AC+## OZ-ss-   28
05. Thijn Meester                  (TM)#    ( 162)   AC=KJ=AC-JJ=   26
06. Alex Chen                      (AC)  z1 ( 138)   TM=JJ+TM+sW-   26
07. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 184)   JY=TM=sW-JY+   24
08. Jolin Yeh                      (JY)     ( 112)   KJ=JJ=jL+KJ-   22
09. Jiaqi Li                       (jL)#    ( 100)   TM-## JY-JJ=   20
10. Jia He Jiang                   (JJ)  w2 ( 103)   JY=AC-TM=jL=   19
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Startgroep (0)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie voor SV De Toren

Stand Interne Competitie na Ronde 4, Periode 2

Stand na 4e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)# z1 (1251)   IZ+SL+## LK+   78
02. Mika Rutjens                   (MR)#    (1588)   SA=## -- B(+   72
03. Tom van 't Hoff                (TH)#    (1570)   B(-## MH+Ar=   72
04. Ilan van der Zand              (IZ)# z1 (1459)   TT-B(+## SA=   72
05. Bart van den Akker (S)         (B()  w1 (1440)   TH+IZ-SL+MR-   72
06. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1747)   CS+## -- --    70
07. Sasa Albers                    (SA)#    (1296)   MR=## -- IZ=   70
08. Wouter Wieggers                (WW)#    (1008)   M(+## -- --    70
09. Mahbod Hatamirad               (MH)  z2 ( 916)   SL+LE-TH-SL=   70
10. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1528)   ## MH+-- --    70
11. Arthur Maters                  (Ar)# z1 (1773)   ## -- -- TH=   68
12. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   ## -- -- --    66
13. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   ## -- -- --    66
14. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   ## -- -- --    66
15. Sjoerd Loonen                  (SL)  z2 ( 756)   MH-TT-B(-MH=   66
16. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   ## -- -- --    66
17. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# w1 (1875)   ER-## -- --    66
18. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   ## -- -- --    66
19. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   ## -- -- --    66
20. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   ## -- -- --    66
21. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   ## -- -- --    66
22. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   ## -- -- --    66
23. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   ## -- -- --    66
24. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   ## -- -- --    66
25. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1426)   WW-## -- --    66
26. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   ## -- -- --    66
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lorens Konecny                 (LK)  z1 ( 955)   RL+YH+PD+TT-   67
   Yaron Huberts                  (YH)     ( 861)   Th+LK-RL+PD=   64
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
  
 Stand na 4e ronde, 2e periode                Koningsgroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)  z1 ( 955)   RL+YH+PD+TT-   67
02. Yaron Huberts                  (YH)     ( 861)   Th+LK-RL+PD=   64
03. Bram Zaalmink                  (bZ)#    ( 859)   PD-Th+## AS+   64
04. Ruben Cabri                    (RC)     ( 797)   Wu+PD=AS-Th+   64
05. Koen van Wijngaarden           (KW)# w1 ( 715)   ## AS+aB+--    64
06. Pjotr Dam                      (PD)     ( 807)   bZ+RC=LK-YH=   62
07. Abel Hogenhout                 (AS)     ( 787)   aB+KW-RC+bZ-   62
08. Lars Rutjens                   (LR)# z1 ( 931)   ## -- -- RL+   60
09. Aristides Buntura              (aB)#    ( 711)   AS-Wu+KW-##    60
10. Tobias van Lieshout            (TL)# z1 ( 600)   ## RL-Th-Wu+   60
11. Cecilia Pereira Garza          (CG)  z1 ( 907)   -- -- -- Fa+   59
12. Ruben Loonen                   (RL)  z1 ( 690)   LK-TL+YH-LR-   58
13. Thijs van Harten               (Th)  z2 ( 544)   YH-bZ-TL+RC-   58
14. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 494)   RC-aB-Fa-TL-   54
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Elijah Sampson                 (Es)     ( 585)   JW+RA+GK+DW+   56
   Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 540)   Es+Wh+Wu+CG-   55
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
   
Stand na 4e ronde, 2e periode                Damegroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elijah Sampson                 (Es)     ( 585)   JW+RA+GK+DW+   56
02. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 540)   Es+Wh+Wu+CG-   55
03. Wout van Harten                (Wh)     ( 479)   RA-JW-Iv+GK+   54
04. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 462)   LD+BB+Wh-JW+   54
05. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 438)   Es-Wh+DW+Iv-   53
06. Liam Denys                     (LD)  z2 ( 449)   Iv-DW+AA+Mc-   52
07. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 503)   BB=Wh+Es---    51
08. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 434)   DW-AA+MA+LD+   51
09. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 409)   GK-Iv-RW+AA+   51
10. Demian Wellink                 (DW)     ( 470)   Mc+LD-JW-Es-   50
11. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 375)   BB+RW+Es-Wh-   50
12. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   ## -- -- --    46
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Arun Sewnath                   (AA)     ( 362)   RW+Mc-LD-BB-   46
   Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 357)   DL+AD+Mc-RW-   45
   Rick Wellink                   (RW)     ( 353)   AA-GK-BB-MA+   45
   Arnoud Dronkers                (AD)  z2 ( 330)   GT+MA-EG-DL+   43
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
  
 Stand na 4e ronde, 2e periode                Torengroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)     ( 362)   RW+Mc-LD-BB-   46
02. Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 357)   DL+AD+Mc-RW-   45
03. Rick Wellink                   (RW)     ( 353)   AA-GK-BB-MA+   45
04. Arnoud Dronkers                (AD)  z2 ( 330)   GT+MA-EG-DL+   43
05. Elmar de Groot                 (EG)     ( 314)   AB+JC+AD+TZ-   43
06. Guyon Terpstra                 (GT)  w2 ( 353)   AD-DL-TZ+JC+   42
07. Teun Zaalmink                  (TZ)#    ( 311)   AB+## GT-EG+   42
08. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 309)   MA-GT+JC-AD-   42
09. Jason Chen                     (JC)     ( 323)   JK+EG-DL+GT-   41
10. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 266)   LH+ma=LB+AB+   41
11. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 273)   EG-JK+ma+sS-   40
12. Jurre Meester                  (JK)#    ( 234)   JC-AB-SS-LB+   38
13. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 263)   SS+sS-LB---    32
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Aditya Sindhe                  (SS)  z2 ( 288)   tT+JZ+JK+ma+   36
   Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 226)   ma+LH+sS-JK-   36
   Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 240)   OZ+tT+EY=ZK+   35
   Matthias van Asperen           (ma)     ( 223)   LB-sS=AB-SS-   35
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
  
 Stand na 4e ronde, 2e periode                Lopergroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Aditya Sindhe                  (SS)  z2 ( 288)   tT+JZ+JK+ma+   36
02. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 226)   ma+LH+sS-JK-   36
03. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 240)   OZ+tT+EY=ZK+   35
04. Matthias van Asperen           (ma)     ( 223)   LB-sS=AB-SS-   35
05. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 264)   RH+ss+eY=tT+   34
06. Jonathan Heringa               (JH)#    ( 239)   dD+JZ=OZ+##    34
07. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 259)   JH=SS-OZ+Sk+   33
08. Owen Zheng                     (OZ)  w2 ( 159)   eY-JH-JZ-dD+   30
09. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 208)   ## -- sW+JZ-   29
10. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 159)   SS-eY-RR-EY-   28
11. Zion Keizer                    (ZK)     ( 155)   dD+RR-LJ-eY-   28
12. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 151)   ZK-RH+ss-OZ-   28
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 162)   LB-EY-dD---    26
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Samed                          (ss)     ( 190)   RR+EY-dD+sW+   30
   Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 235)   ss-ZK+tT+LJ+   28
   Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 197)   JY+AC+ZK+RR-   26
   Thijn Meester                  (TM)#    ( 179)   KJ+jL+AC=KJ=   24
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
  
 Stand na 4e ronde, 2e periode                Pionnengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Samed                          (ss)     ( 190)   RR+EY-dD+sW+   30
02. Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 235)   ss-ZK+tT+LJ+   28
03. Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 197)   JY+AC+ZK+RR-   26
04. Thijn Meester                  (TM)#    ( 179)   KJ+jL+AC=KJ=   24
05. Sterre Wisse                   (sW)     ( 224)   AC+JY+Sk-ss-   23
06. Alex Chen                      (AC)  w1 ( 132)   sW-LJ-TM=JJ+   23
07. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 185)   TM-JJ+JY=TM=   21
08. Jolin Yeh                      (JY)     ( 109)   LJ-sW-KJ=JJ=   19
09. Jiaqi Li                       (jL)#    ( 103)   RR-JJ+TM-##    18
10. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 100)   jL-KJ-JY=AC-   16
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  

Stand Interne Competitie na Ronde 3, Periode 2

Stand na 3e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)#    (1250)   -- IZ+SL+##    73
02. Bart van den Akker (S)         (B()     (1446)   -- TH+IZ-SL+   71
03. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1747)   -- CS+## --    69
04. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1561)   -- B(-## MH+   69
05. Ilan van der Zand              (IZ)#    (1467)   -- TT-B(+##    69
06. Wouter Wieggers                (WW)#    (1008)   YH+M(+## --    69
07. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1528)   -- ## MH+--    69
08. Mika Rutjens                   (MR)# w1 (1582)   -- SA=## --    67
09. Sasa Albers                    (SA)# z1 (1288)   MH+MR=## --    67
10. Mahbod Hatamirad               (MH)  z3 ( 924)   SA-SL+LE-TH-   67
11. Arthur Maters                  (Ar)#    (1782)   -- ## -- --    65
12. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   -- ## -- --    65
13. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- ## -- --    65
14. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- ## -- --    65
15. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- ## -- --    65
16. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# w1 (1875)   -- ER-## --    65
17. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- ## -- --    65
18. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- ## -- --    65
19. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- ## -- --    65
20. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   -- ## -- --    65
21. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- ## -- --    65
22. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- ## -- --    65
23. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- ## -- --    65
24. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1426)   -- WW-## --    65
25. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- ## -- --    65
26. Sjoerd Loonen                  (SL)  z1 ( 748)   LK+MH-TT-B(-   63
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lorens Konecny                 (LK)  z2 ( 956)   SL-RL+YH+PD+   65
   Koen van Wijngaarden           (KW)# w1 ( 715)   -- ## AS+aB+   63
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Koningsgroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)  z2 ( 956)   SL-RL+YH+PD+   65
02. Koen van Wijngaarden           (KW)# w1 ( 715)   -- ## AS+aB+   63
03. Yaron Huberts                  (YH)  w1 ( 864)   WW-Th+LK-RL+   61
04. Abel Hogenhout                 (AS)  w1 ( 796)   PD+aB+KW-RC+   61
05. Bram Zaalmink                  (bZ)# z1 ( 850)   ## PD-Th+##    59
06. Pjotr Dam                      (PD)  z1 ( 804)   AS-bZ+RC=LK-   59
07. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 795)   -- Wu+PD=AS-   59
08. Aristides Buntura              (aB)     ( 711)   RL+AS-Wu+KW-   57
09. Ruben Loonen                   (RL)     ( 693)   aB-LK-TL+YH-   57
10. Thijs van Harten               (Th)  z1 ( 546)   Wu+YH-bZ-TL+   57
11. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 928)   -- ## -- --    55
12. Tobias van Lieshout            (TL)# z2 ( 592)   Es+## RL-Th-   55
13. Wu Liang Jong                  (Wu)  w1 ( 502)   Th-RC-aB-Fa-   53
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Fardad Nejad                   (Fa)# z1 ( 541)   ## Es+Wh+Wu+   53
   Elijah Sampson                 (Es)  w2 ( 574)   Fa-LD+JW+RA+   51
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Damegroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Fardad Nejad                   (Fa)# z1 ( 541)   ## Es+Wh+Wu+   53
02. Elijah Sampson                 (Es)  w2 ( 574)   Fa-LD+JW+RA+   51
03. Iva Binnendijk                 (Iv)  w2 ( 462)   BB+DW-LD+BB+   51
04. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 503)   DW+BB=Wh+Es-   50
05. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 435)   GK+Mc=Es-Wh+   50
06. Demian Wellink                 (DW)  z2 ( 492)   RA-Iv+Mc+LD-   49
07. Wout van Harten                (Wh)  z2 ( 459)   LD+Fa-RA-JW-   49
08. Liam Denys                     (LD)     ( 455)   Wh-Es-Iv-DW+   49
09. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 387)   JW-Mc+BB+RW+   49
10. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 409)   JW=GK-DW-AA+   46
11. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 388)   Iv-RA=GK-Iv-   46
12. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   Wh+## -- --    45
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Arun Sewnath                   (AA)     ( 381)   DL+EG+RW+Mc-   44
   Maurijn Ahoud                  (MA)  z2 ( 382)   AB+JK+DL+AD+   43
   Rick Wellink                   (RW)     ( 349)   EG+JC+AA-GK-   41
   Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 333)   AA-AD+MA-GT+   41
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Torengroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)     ( 381)   DL+EG+RW+Mc-   44
02. Maurijn Ahoud                  (MA)  z2 ( 382)   AB+JK+DL+AD+   43
03. Rick Wellink                   (RW)     ( 349)   EG+JC+AA-GK-   41
04. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 333)   AA-AD+MA-GT+   41
05. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 331)   JC+DL-GT+MA-   40
06. Elmar de Groot                 (EG)     ( 315)   RW-AA-AB+JC+   40
07. Teun Zaalmink                  (TZ)#    ( 308)   DL-sS+AB+##    39
08. Jason Chen                     (JC)     ( 323)   AD-RW-JK+EG-   38
09. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 330)   JK+sS+AD-DL-   37
10. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 277)   MA-TZ-EG-JK+   37
11. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 240)   TZ-GT-LH+ma=   36
12. Jurre Meester                  (JK)#    ( 231)   GT-MA-JC-AB-   35
13. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 263)   EY+SS+sS-LB-   31
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 251)   ZK+RH+ma+LH+   34
   Matthias van Asperen           (ma)  z2 ( 243)   JH+EY=LB-sS=   33
   Aditya Sindhe                  (SS)     ( 268)   JZ+LH-tT+JZ+   31
   Jonathan Heringa               (JH)     ( 239)   ma-dD+JZ=OZ+   31
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Lopergroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 251)   ZK+RH+ma+LH+   34
02. Matthias van Asperen           (ma)  z2 ( 243)   JH+EY=LB-sS=   33
03. Aditya Sindhe                  (SS)     ( 268)   JZ+LH-tT+JZ+   31
04. Jonathan Heringa               (JH)     ( 239)   ma-dD+JZ=OZ+   31
05. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 230)   RH+JZ-OZ+tT+   31
06. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 257)   LH-ma=RH+ss+   30
07. Jakob van Zanten               (JZ)# w2 ( 240)   SS-eY+JH=SS-   28
08. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 177)   ZK+OZ+SS-eY-   27
09. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 176)   OZ-JH-ZK-RH+   27
10. Zion Keizer                    (ZK)     ( 175)   LB-tT-dD+RR-   27
11. Owen Zheng                     (OZ)     ( 154)   dD+tT-eY-JH-   27
12. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 205)   ZK=OZ-## --    26
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 162)   eY-LB-EY-dD-   25
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Samed                          (ss)     ( 163)   KJ+LJ+RR+EY-   25
   Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 213)   JJ+jL+ss-ZK+   23
   Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 198)   AC=ss-JY+AC+   22
   Sterre Wisse                   (sW)     ( 253)   jL+TM+AC+JY+   21
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Pionnengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Samed                          (ss)     ( 163)   KJ+LJ+RR+EY-   25
02. Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 213)   JJ+jL+ss-ZK+   23
03. Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 198)   AC=ss-JY+AC+   22
04. Sterre Wisse                   (sW)     ( 253)   jL+TM+AC+JY+   21
05. Thijn Meester                  (TM)#    ( 182)   JY+sW-KJ+jL+   21
06. Alex Chen                      (AC)  w1 ( 118)   LJ=KJ=sW-LJ-   19
07. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 189)   ss-AC=TM-JJ+   18
08. Jolin Yeh                      (JY)     ( 105)   TM-JJ+LJ-sW-   16
09. Jiaqi Li                       (jL)     ( 103)   sW-RR-JJ+TM-   15
10. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 100)   RR-JY-jL-KJ-   14
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Startgroep (0)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie voor SV De Toren