Stand Interne Competitie na Ronde 5, Periode 2

Stand na 5e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)# z1 (1251)   SL+## LK+--    79
02. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1578)   ## MH+Ar=ER=   75
03. Wouter Wieggers                (WW)# z1 (1015)   ## -- -- MH+   75
04. Bart van den Akker (S)         (B()# w1 (1440)   IZ-SL+MR-##    75
05. Elmar Roothaan                 (ER)# w1 (1739)   ## -- -- TH=   73
06. Mika Rutjens                   (MR)#    (1588)   ## -- B(+--    73
07. Ilan van der Zand              (IZ)# z1 (1459)   B(+## SA=--    73
08. Sasa Albers                    (SA)#    (1296)   ## -- IZ=--    71
09. Mahbod Hatamirad               (MH)  z1 ( 909)   LE-TH-SL=WW-   71
10. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1528)   MH+-- -- --    71
11. Arthur Maters                  (Ar)# z1 (1773)   -- -- TH=--    69
12. Sjoerd Loonen                  (SL)  z1 ( 764)   TT-B(-MH=LK=   69
13. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   -- -- -- --    67
14. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- --    67
15. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- -- -- --    67
16. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- -- -- --    67
17. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# w1 (1875)   ## -- -- --    67
18. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- -- -- --    67
19. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- -- -- --    67
20. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- -- -- --    67
21. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   -- -- -- --    67
22. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- -- -- --    67
23. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- -- -- --    67
24. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- -- -- --    67
25. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1426)   ## -- -- --    67
26. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- -- -- --    67
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lorens Konecny                 (LK)  z2 ( 947)   YH+PD+TT-SL=   71
   Yaron Huberts                  (YH)  w1 ( 869)   LK-RL+PD=AS+   69
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Koningsgroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)  z2 ( 947)   YH+PD+TT-SL=   71
02. Yaron Huberts                  (YH)  w1 ( 869)   LK-RL+PD=AS+   69
03. Koen van Wijngaarden           (KW)#    ( 734)   AS+aB+-- bZ+   69
04. Pjotr Dam                      (PD)  z1 ( 813)   RC=LK-YH=RL+   67
05. Ruben Cabri                    (RC)#    ( 797)   PD=AS-Th+##    67
06. Bram Zaalmink                  (bZ)# w1 ( 840)   Th+## AS+KW-   65
07. Aristides Buntura              (aB)# z1 ( 715)   Wu+KW-## Th+   65
08. Tobias van Lieshout            (TL)# z2 ( 623)   RL-Th-Wu+CG+   65
09. Abel Hogenhout                 (AS)  z1 ( 779)   KW-RC+bZ-YH-   63
10. Lars Rutjens                   (LR)# z1 ( 931)   -- -- RL+--    61
11. Cecilia Pereira Garza          (CG)     ( 884)   -- -- Fa+TL-   60
12. Ruben Loonen                   (RL)     ( 684)   TL+YH-LR-PD-   59
13. Thijs van Harten               (Th)  z1 ( 540)   bZ-TL+RC-aB-   59
14. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 493)   Fa-TL-MA+RW=   58
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Elijah Sampson                 (Es)#    ( 585)   RA+GK+DW+##    59
   Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 453)   DW+Iv-AA+MA+   58
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Damegroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elijah Sampson                 (Es)#    ( 585)   RA+GK+DW+##    59
02. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 453)   DW+Iv-AA+MA+   58
03. Wout van Harten                (Wh)#    ( 479)   JW-Iv+GK+##    57
04. Liam Denys                     (LD)     ( 464)   AA+Mc-RW+GK+   57
05. Iva Binnendijk                 (Iv)#    ( 462)   BB+Wh-JW+##    57
06. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 540)   Wh+Wu+CG---    56
07. Floran Ahoud                   (Mc)#    ( 434)   AA+MA+LD+##    54
08. Bastiaan Schouten              (BB)#    ( 409)   Iv-RW+AA+##    54
09. Demian Wellink                 (DW)#    ( 470)   LD-JW-Es-##    53
10. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 503)   Wh+Es--- --    52
11. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 355)   Es-Wh-LD-AA-   51
12. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   -- -- -- --    47
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Arun Sewnath                   (AA)     ( 366)   LD-BB-JW-GK+   50
   Rick Wellink                   (RW)     ( 353)   BB-MA+LD-Wu=   48
   Maurijn Ahoud                  (MA)  z2 ( 344)   Mc-RW-Wu-JW-   47
   Daniel Lesnoj                  (DL)  z2 ( 331)   JC-AD-AB+JC+   47
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Torengroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)     ( 366)   LD-BB-JW-GK+   50
02. Rick Wellink                   (RW)     ( 353)   BB-MA+LD-Wu=   48
03. Maurijn Ahoud                  (MA)  z2 ( 344)   Mc-RW-Wu-JW-   47
04. Daniel Lesnoj                  (DL)  z2 ( 331)   JC-AD-AB+JC+   47
05. Teun Zaalmink                  (TZ)#    ( 330)   GT-EG+JC+LB+   47
06. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 321)   EG-DL+JH+AB-   46
07. Elmar de Groot                 (EG)#    ( 314)   JC+AD+TZ-##    46
08. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 288)   LB+AB+SS+JK+   46
09. Guyon Terpstra                 (GT)# w2 ( 353)   DL-TZ+JC+##    45
10. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 279)   ma+sS-DL-AD+   43
11. Jason Chen                     (JC)     ( 299)   DL+GT-TZ-DL-   42
12. Jurre Meester                  (JK)#    ( 213)   SS-LB+ma-sS-   39
13. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 263)   sS-LB--- --    33
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Aditya Sindhe                  (SS)     ( 285)   JK+ma+sS-JH+   40
   Matthias van Asperen           (ma)     ( 246)   AB-SS-JK+LB+   40
   Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 232)   EY=ZK+tT-dD+   38
   Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 208)   sS-JK-TZ-ma-   38
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Lopergroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Aditya Sindhe                  (SS)     ( 285)   JK+ma+sS-JH+   40
02. Matthias van Asperen           (ma)     ( 246)   AB-SS-JK+LB+   40
03. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 232)   EY=ZK+tT-dD+   38
04. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 208)   sS-JK-TZ-ma-   38
05. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 253)   eY=tT+dD+ZK-   37
06. Jonathan Heringa               (JH)# z2 ( 222)   OZ+## AD-SS-   36
07. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 259)   SS-OZ+Sk+--    34
08. Sander Koelmans                (Sk)# w2 ( 231)   sW+JZ-RR+tT+   34
09. Owen Zheng                     (OZ)     ( 163)   JZ-dD+LJ+RR-   33
10. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 165)   RR-EY-eY+Sk-   31
11. Zion Keizer                    (ZK)     ( 163)   LJ-eY-ss-EY+   31
12. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 136)   ss-OZ-EY-eY-   29
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 162)   EY-dD--- --    27
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Samed                          (ss)#    ( 211)   EY-## ZK+LJ+   34
   Rowan Sewnath                  (RR)# w2 ( 232)   ZK+## Sk-OZ+   31
   Sterre Wisse                   (sW)#    ( 242)   JY+## KJ+AC+   30
   Lennard Jacobs                 (LJ)#    ( 172)   AC+## OZ-ss-   28
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Pionnengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Samed                          (ss)#    ( 211)   EY-## ZK+LJ+   34
02. Rowan Sewnath                  (RR)# w2 ( 232)   ZK+## Sk-OZ+   31
03. Sterre Wisse                   (sW)#    ( 242)   JY+## KJ+AC+   30
04. Lennard Jacobs                 (LJ)#    ( 172)   AC+## OZ-ss-   28
05. Thijn Meester                  (TM)#    ( 162)   AC=KJ=AC-JJ=   26
06. Alex Chen                      (AC)  z1 ( 138)   TM=JJ+TM+sW-   26
07. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 184)   JY=TM=sW-JY+   24
08. Jolin Yeh                      (JY)     ( 112)   KJ=JJ=jL+KJ-   22
09. Jiaqi Li                       (jL)#    ( 100)   TM-## JY-JJ=   20
10. Jia He Jiang                   (JJ)  w2 ( 103)   JY=AC-TM=jL=   19
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 5e ronde, 2e periode                Startgroep (0)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie voor SV De Toren

Stand Interne Competitie na Ronde 4, Periode 2

Stand na 4e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)# z1 (1251)   IZ+SL+## LK+   78
02. Mika Rutjens                   (MR)#    (1588)   SA=## -- B(+   72
03. Tom van 't Hoff                (TH)#    (1570)   B(-## MH+Ar=   72
04. Ilan van der Zand              (IZ)# z1 (1459)   TT-B(+## SA=   72
05. Bart van den Akker (S)         (B()  w1 (1440)   TH+IZ-SL+MR-   72
06. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1747)   CS+## -- --    70
07. Sasa Albers                    (SA)#    (1296)   MR=## -- IZ=   70
08. Wouter Wieggers                (WW)#    (1008)   M(+## -- --    70
09. Mahbod Hatamirad               (MH)  z2 ( 916)   SL+LE-TH-SL=   70
10. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1528)   ## MH+-- --    70
11. Arthur Maters                  (Ar)# z1 (1773)   ## -- -- TH=   68
12. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   ## -- -- --    66
13. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   ## -- -- --    66
14. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   ## -- -- --    66
15. Sjoerd Loonen                  (SL)  z2 ( 756)   MH-TT-B(-MH=   66
16. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   ## -- -- --    66
17. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# w1 (1875)   ER-## -- --    66
18. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   ## -- -- --    66
19. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   ## -- -- --    66
20. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   ## -- -- --    66
21. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   ## -- -- --    66
22. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   ## -- -- --    66
23. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   ## -- -- --    66
24. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   ## -- -- --    66
25. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1426)   WW-## -- --    66
26. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   ## -- -- --    66
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lorens Konecny                 (LK)  z1 ( 955)   RL+YH+PD+TT-   67
   Yaron Huberts                  (YH)     ( 861)   Th+LK-RL+PD=   64
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
  
 Stand na 4e ronde, 2e periode                Koningsgroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)  z1 ( 955)   RL+YH+PD+TT-   67
02. Yaron Huberts                  (YH)     ( 861)   Th+LK-RL+PD=   64
03. Bram Zaalmink                  (bZ)#    ( 859)   PD-Th+## AS+   64
04. Ruben Cabri                    (RC)     ( 797)   Wu+PD=AS-Th+   64
05. Koen van Wijngaarden           (KW)# w1 ( 715)   ## AS+aB+--    64
06. Pjotr Dam                      (PD)     ( 807)   bZ+RC=LK-YH=   62
07. Abel Hogenhout                 (AS)     ( 787)   aB+KW-RC+bZ-   62
08. Lars Rutjens                   (LR)# z1 ( 931)   ## -- -- RL+   60
09. Aristides Buntura              (aB)#    ( 711)   AS-Wu+KW-##    60
10. Tobias van Lieshout            (TL)# z1 ( 600)   ## RL-Th-Wu+   60
11. Cecilia Pereira Garza          (CG)  z1 ( 907)   -- -- -- Fa+   59
12. Ruben Loonen                   (RL)  z1 ( 690)   LK-TL+YH-LR-   58
13. Thijs van Harten               (Th)  z2 ( 544)   YH-bZ-TL+RC-   58
14. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 494)   RC-aB-Fa-TL-   54
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Elijah Sampson                 (Es)     ( 585)   JW+RA+GK+DW+   56
   Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 540)   Es+Wh+Wu+CG-   55
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
   
Stand na 4e ronde, 2e periode                Damegroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elijah Sampson                 (Es)     ( 585)   JW+RA+GK+DW+   56
02. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 540)   Es+Wh+Wu+CG-   55
03. Wout van Harten                (Wh)     ( 479)   RA-JW-Iv+GK+   54
04. Iva Binnendijk                 (Iv)     ( 462)   LD+BB+Wh-JW+   54
05. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 438)   Es-Wh+DW+Iv-   53
06. Liam Denys                     (LD)  z2 ( 449)   Iv-DW+AA+Mc-   52
07. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 503)   BB=Wh+Es---    51
08. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 434)   DW-AA+MA+LD+   51
09. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 409)   GK-Iv-RW+AA+   51
10. Demian Wellink                 (DW)     ( 470)   Mc+LD-JW-Es-   50
11. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 375)   BB+RW+Es-Wh-   50
12. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   ## -- -- --    46
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Arun Sewnath                   (AA)     ( 362)   RW+Mc-LD-BB-   46
   Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 357)   DL+AD+Mc-RW-   45
   Rick Wellink                   (RW)     ( 353)   AA-GK-BB-MA+   45
   Arnoud Dronkers                (AD)  z2 ( 330)   GT+MA-EG-DL+   43
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
  
 Stand na 4e ronde, 2e periode                Torengroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)     ( 362)   RW+Mc-LD-BB-   46
02. Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 357)   DL+AD+Mc-RW-   45
03. Rick Wellink                   (RW)     ( 353)   AA-GK-BB-MA+   45
04. Arnoud Dronkers                (AD)  z2 ( 330)   GT+MA-EG-DL+   43
05. Elmar de Groot                 (EG)     ( 314)   AB+JC+AD+TZ-   43
06. Guyon Terpstra                 (GT)  w2 ( 353)   AD-DL-TZ+JC+   42
07. Teun Zaalmink                  (TZ)#    ( 311)   AB+## GT-EG+   42
08. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 309)   MA-GT+JC-AD-   42
09. Jason Chen                     (JC)     ( 323)   JK+EG-DL+GT-   41
10. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 266)   LH+ma=LB+AB+   41
11. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 273)   EG-JK+ma+sS-   40
12. Jurre Meester                  (JK)#    ( 234)   JC-AB-SS-LB+   38
13. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 263)   SS+sS-LB---    32
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Aditya Sindhe                  (SS)  z2 ( 288)   tT+JZ+JK+ma+   36
   Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 226)   ma+LH+sS-JK-   36
   Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 240)   OZ+tT+EY=ZK+   35
   Matthias van Asperen           (ma)     ( 223)   LB-sS=AB-SS-   35
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
  
 Stand na 4e ronde, 2e periode                Lopergroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Aditya Sindhe                  (SS)  z2 ( 288)   tT+JZ+JK+ma+   36
02. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 226)   ma+LH+sS-JK-   36
03. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 240)   OZ+tT+EY=ZK+   35
04. Matthias van Asperen           (ma)     ( 223)   LB-sS=AB-SS-   35
05. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 264)   RH+ss+eY=tT+   34
06. Jonathan Heringa               (JH)#    ( 239)   dD+JZ=OZ+##    34
07. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 259)   JH=SS-OZ+Sk+   33
08. Owen Zheng                     (OZ)  w2 ( 159)   eY-JH-JZ-dD+   30
09. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 208)   ## -- sW+JZ-   29
10. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 159)   SS-eY-RR-EY-   28
11. Zion Keizer                    (ZK)     ( 155)   dD+RR-LJ-eY-   28
12. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 151)   ZK-RH+ss-OZ-   28
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 162)   LB-EY-dD---    26
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Samed                          (ss)     ( 190)   RR+EY-dD+sW+   30
   Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 235)   ss-ZK+tT+LJ+   28
   Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 197)   JY+AC+ZK+RR-   26
   Thijn Meester                  (TM)#    ( 179)   KJ+jL+AC=KJ=   24
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  
  
 Stand na 4e ronde, 2e periode                Pionnengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Samed                          (ss)     ( 190)   RR+EY-dD+sW+   30
02. Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 235)   ss-ZK+tT+LJ+   28
03. Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 197)   JY+AC+ZK+RR-   26
04. Thijn Meester                  (TM)#    ( 179)   KJ+jL+AC=KJ=   24
05. Sterre Wisse                   (sW)     ( 224)   AC+JY+Sk-ss-   23
06. Alex Chen                      (AC)  w1 ( 132)   sW-LJ-TM=JJ+   23
07. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 185)   TM-JJ+JY=TM=   21
08. Jolin Yeh                      (JY)     ( 109)   LJ-sW-KJ=JJ=   19
09. Jiaqi Li                       (jL)#    ( 103)   RR-JJ+TM-##    18
10. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 100)   jL-KJ-JY=AC-   16
  
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
  

Stand Interne Competitie na Ronde 3, Periode 2

Stand na 3e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)#    (1250)   -- IZ+SL+##    73
02. Bart van den Akker (S)         (B()     (1446)   -- TH+IZ-SL+   71
03. Elmar Roothaan                 (ER)#    (1747)   -- CS+## --    69
04. Tom van 't Hoff                (TH)# z1 (1561)   -- B(-## MH+   69
05. Ilan van der Zand              (IZ)#    (1467)   -- TT-B(+##    69
06. Wouter Wieggers                (WW)#    (1008)   YH+M(+## --    69
07. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1528)   -- ## MH+--    69
08. Mika Rutjens                   (MR)# w1 (1582)   -- SA=## --    67
09. Sasa Albers                    (SA)# z1 (1288)   MH+MR=## --    67
10. Mahbod Hatamirad               (MH)  z3 ( 924)   SA-SL+LE-TH-   67
11. Arthur Maters                  (Ar)#    (1782)   -- ## -- --    65
12. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   -- ## -- --    65
13. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- ## -- --    65
14. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- ## -- --    65
15. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- ## -- --    65
16. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# w1 (1875)   -- ER-## --    65
17. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- ## -- --    65
18. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- ## -- --    65
19. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- ## -- --    65
20. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   -- ## -- --    65
21. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- ## -- --    65
22. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- ## -- --    65
23. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- ## -- --    65
24. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1426)   -- WW-## --    65
25. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- ## -- --    65
26. Sjoerd Loonen                  (SL)  z1 ( 748)   LK+MH-TT-B(-   63
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lorens Konecny                 (LK)  z2 ( 956)   SL-RL+YH+PD+   65
   Koen van Wijngaarden           (KW)# w1 ( 715)   -- ## AS+aB+   63
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Koningsgroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)  z2 ( 956)   SL-RL+YH+PD+   65
02. Koen van Wijngaarden           (KW)# w1 ( 715)   -- ## AS+aB+   63
03. Yaron Huberts                  (YH)  w1 ( 864)   WW-Th+LK-RL+   61
04. Abel Hogenhout                 (AS)  w1 ( 796)   PD+aB+KW-RC+   61
05. Bram Zaalmink                  (bZ)# z1 ( 850)   ## PD-Th+##    59
06. Pjotr Dam                      (PD)  z1 ( 804)   AS-bZ+RC=LK-   59
07. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 795)   -- Wu+PD=AS-   59
08. Aristides Buntura              (aB)     ( 711)   RL+AS-Wu+KW-   57
09. Ruben Loonen                   (RL)     ( 693)   aB-LK-TL+YH-   57
10. Thijs van Harten               (Th)  z1 ( 546)   Wu+YH-bZ-TL+   57
11. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 928)   -- ## -- --    55
12. Tobias van Lieshout            (TL)# z2 ( 592)   Es+## RL-Th-   55
13. Wu Liang Jong                  (Wu)  w1 ( 502)   Th-RC-aB-Fa-   53
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Fardad Nejad                   (Fa)# z1 ( 541)   ## Es+Wh+Wu+   53
   Elijah Sampson                 (Es)  w2 ( 574)   Fa-LD+JW+RA+   51
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Damegroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Fardad Nejad                   (Fa)# z1 ( 541)   ## Es+Wh+Wu+   53
02. Elijah Sampson                 (Es)  w2 ( 574)   Fa-LD+JW+RA+   51
03. Iva Binnendijk                 (Iv)  w2 ( 462)   BB+DW-LD+BB+   51
04. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 503)   DW+BB=Wh+Es-   50
05. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 435)   GK+Mc=Es-Wh+   50
06. Demian Wellink                 (DW)  z2 ( 492)   RA-Iv+Mc+LD-   49
07. Wout van Harten                (Wh)  z2 ( 459)   LD+Fa-RA-JW-   49
08. Liam Denys                     (LD)     ( 455)   Wh-Es-Iv-DW+   49
09. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 387)   JW-Mc+BB+RW+   49
10. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 409)   JW=GK-DW-AA+   46
11. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 388)   Iv-RA=GK-Iv-   46
12. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   Wh+## -- --    45
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Arun Sewnath                   (AA)     ( 381)   DL+EG+RW+Mc-   44
   Maurijn Ahoud                  (MA)  z2 ( 382)   AB+JK+DL+AD+   43
   Rick Wellink                   (RW)     ( 349)   EG+JC+AA-GK-   41
   Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 333)   AA-AD+MA-GT+   41
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Torengroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)     ( 381)   DL+EG+RW+Mc-   44
02. Maurijn Ahoud                  (MA)  z2 ( 382)   AB+JK+DL+AD+   43
03. Rick Wellink                   (RW)     ( 349)   EG+JC+AA-GK-   41
04. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 333)   AA-AD+MA-GT+   41
05. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 331)   JC+DL-GT+MA-   40
06. Elmar de Groot                 (EG)     ( 315)   RW-AA-AB+JC+   40
07. Teun Zaalmink                  (TZ)#    ( 308)   DL-sS+AB+##    39
08. Jason Chen                     (JC)     ( 323)   AD-RW-JK+EG-   38
09. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 330)   JK+sS+AD-DL-   37
10. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 277)   MA-TZ-EG-JK+   37
11. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 240)   TZ-GT-LH+ma=   36
12. Jurre Meester                  (JK)#    ( 231)   GT-MA-JC-AB-   35
13. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 263)   EY+SS+sS-LB-   31
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 251)   ZK+RH+ma+LH+   34
   Matthias van Asperen           (ma)  z2 ( 243)   JH+EY=LB-sS=   33
   Aditya Sindhe                  (SS)     ( 268)   JZ+LH-tT+JZ+   31
   Jonathan Heringa               (JH)     ( 239)   ma-dD+JZ=OZ+   31
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Lopergroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 251)   ZK+RH+ma+LH+   34
02. Matthias van Asperen           (ma)  z2 ( 243)   JH+EY=LB-sS=   33
03. Aditya Sindhe                  (SS)     ( 268)   JZ+LH-tT+JZ+   31
04. Jonathan Heringa               (JH)     ( 239)   ma-dD+JZ=OZ+   31
05. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 230)   RH+JZ-OZ+tT+   31
06. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 257)   LH-ma=RH+ss+   30
07. Jakob van Zanten               (JZ)# w2 ( 240)   SS-eY+JH=SS-   28
08. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 177)   ZK+OZ+SS-eY-   27
09. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 176)   OZ-JH-ZK-RH+   27
10. Zion Keizer                    (ZK)     ( 175)   LB-tT-dD+RR-   27
11. Owen Zheng                     (OZ)     ( 154)   dD+tT-eY-JH-   27
12. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 205)   ZK=OZ-## --    26
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 162)   eY-LB-EY-dD-   25
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
   Samed                          (ss)     ( 163)   KJ+LJ+RR+EY-   25
   Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 213)   JJ+jL+ss-ZK+   23
   Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 198)   AC=ss-JY+AC+   22
   Sterre Wisse                   (sW)     ( 253)   jL+TM+AC+JY+   21
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Pionnengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Samed                          (ss)     ( 163)   KJ+LJ+RR+EY-   25
02. Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 213)   JJ+jL+ss-ZK+   23
03. Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 198)   AC=ss-JY+AC+   22
04. Sterre Wisse                   (sW)     ( 253)   jL+TM+AC+JY+   21
05. Thijn Meester                  (TM)#    ( 182)   JY+sW-KJ+jL+   21
06. Alex Chen                      (AC)  w1 ( 118)   LJ=KJ=sW-LJ-   19
07. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 189)   ss-AC=TM-JJ+   18
08. Jolin Yeh                      (JY)     ( 105)   TM-JJ+LJ-sW-   16
09. Jiaqi Li                       (jL)     ( 103)   sW-RR-JJ+TM-   15
10. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 100)   RR-JY-jL-KJ-   14
De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
Spelers schuiven alleen door als de groep even wordt
Stand na 3e ronde, 2e periode                Startgroep (0)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie voor SV De Toren

Stand Interne Competitie na Ronde 2, Periode 2

Stand na 2e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Thijmen Terpstra               (TT)     (1250)   B(=-- IZ+SL+   70
02. Elmar Roothaan                 (ER)     (1747)   X3 -- CS+X3    68
03. Wouter Wieggers                (WW)     (1008)   X3 YH+M(+X3    68
04. Lodewijk Entrop (S)            (LE)#    (1528)   -- -- ## MH+   68
05. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   X3 -- ## X3    66
06. Mika Rutjens                   (MR)  w1 (1582)   X3 -- SA=X3    66
07. Ilan van der Zand              (IZ)     (1467)   X3 -- TT-B(+   66
08. Sasa Albers                    (SA)  z1 (1288)   X3 MH+MR=X3    66
09. Mahbod Hatamirad               (MH)  z4 ( 924)   LK+SA-SL+LE-   66
10. Bart van den Akker (S)         (B()  z1 (1446)   TT=-- TH+IZ-   66
11. Arthur Maters                  (Ar)#    (1782)   -- -- ## --    64
12. Tom van 't Hoff                (TH)     (1561)   -- -- B(-X3    64
13. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- ## --    64
14. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- -- ## --    64
15. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- -- ## --    64
16. Cathelijne Sanders (S)         (CS)# w1 (1875)   -- -- ER-##    64
17. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- -- ## --    64
18. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- -- ## --    64
19. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- -- ## --    64
20. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   X3 -- ## --    64
21. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- -- ## --    64
22. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- -- ## --    64
23. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- -- ## --    64
24. Malcom Lok (S)                 (M()# z1 (1426)   -- -- WW-##    64
25. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- -- ## --    64
26. Sjoerd Loonen                  (SL)     ( 748)   bZ=LK+MH-TT-   62
Stand na 2e ronde, 2e periode                Koningsgroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)  z1 ( 950)   MH-SL-RL+YH+   60
02. Ruben Cabri                    (RC)  w1 ( 812)   -- Wu+PD=TL+   59
03. Pjotr Dam                      (PD)  z2 ( 810)   aB+AS-bZ+RC=   58
04. Koen van Wijngaarden           (KW)#    ( 702)   RL+-- ## AS+   58
05. Yaron Huberts                  (YH)     ( 859)   AS-WW-Th+LK-   56
06. Bram Zaalmink                  (bZ)  z1 ( 850)   SL=## PD-Th+   56
07. Abel Hogenhout                 (AS)     ( 783)   YH+PD+aB+KW-   56
08. Aristides Buntura              (aB)  w1 ( 724)   PD-RL+AS-Wu+   56
09. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 928)   X3 -- ## --    54
10. Ruben Loonen                   (RL)#    ( 690)   KW-aB-LK-##    54
11. Tobias van Lieshout            (TL)# z3 ( 612)   Fa+Es+## RC-   54
12. Thijs van Harten               (Th)     ( 530)   DW+Wu+YH-bZ-   52
13. Wu Liang Jong                  (Wu)     ( 513)   Es+Th-RC-aB-   52
Stand na 2e ronde, 2e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Wout van Harten                (Wh)     ( 510)   GK+BB+LD+Fa+   50
02. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 500)   -- ## DW+BB=   47
03. Jamie Wiegman                  (JW)#    ( 426)   MA+## GK+Mc=   47
04. Elijah Sampson                 (Es)     ( 559)   DW+Iv-Fa-LD+   46
05. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 506)   DW-## Es+Wh-   46
06. Demian Wellink                 (DW)     ( 500)   Es-GK+RA-Iv+   46
07. Liam Denys                     (LD)  z2 ( 452)   Iv+Mc+Wh-Es-   46
08. Iva Binnendijk                 (Iv)  w2 ( 441)   LD-Es+BB+DW-   46
09. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 411)   Mc+Wh-Iv-RA=   45
10. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   LD-Wh+## --    44
11. Sem Wisse                      (SW)# w2 ( 486)   -- -- ## --    44
12. Gurkan Kandemir                (GK)     ( 362)   Wh-DW-JW-Mc+   44
13. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 404)   BB-LD-JW=GK-   43
Stand na 2e ronde, 2e periode                Torengroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Arun Sewnath                   (AA)     ( 381)   MA+JC=DL+EG+   39
02. Rick Wellink                   (RW)     ( 372)   TZ+AB-EG+JC+   38
03. Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 361)   AA-GT+AB+JK+   38
04. Daniel Lesnoj                  (DL)  z2 ( 331)   AB+TZ+AA-AD+   38
05. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 328)   sS+EG=JC+DL-   37
06. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 356)   JC-MA-JK+sS+   36
07. Teun Zaalmink                  (TZ)     ( 308)   RW-DL-sS+AB+   36
08. Jason Chen                     (JC)  w2 ( 329)   GT+AA=AD-RW-   35
09. Elmar de Groot                 (EG)     ( 289)   AD=sS+RW-AA-   35
10. Marijn Lindeman                (Ml)# w2 ( 387)   -- -- ## --    34
11. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 386)   -- -- ## --    34
12. Senne van het Loo              (Sl)#    ( 325)   -- -- ## --    34
13. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 278)   DL-RW+MA-TZ-   34
14. Jurre Meester                  (JK)# z2 ( 250)   AD=## GT-MA-   34
15. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 225)   AD-EG-TZ-GT-   32
Stand na 2e ronde, 2e periode                Lopergroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Matthias van Asperen           (ma)     ( 257)   tT+EY+JH+EY=   29
02. Lucas Heijboer                 (LH)# z2 ( 292)   -- ## EY+SS+   28
03. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 223)   SS+## ZK+RH+   28
04. Jonathan Heringa               (JH)     ( 229)   OZ+ZK=ma-dD+   27
05. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 253)   EG-## SS-eY+   26
06. Aditya Sindhe                  (SS)     ( 247)   dD+eY-JZ+LH-   26
07. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)  w2 ( 210)   EY-SS+RH+JZ-   26
08. Tarik Celikyurek               (tT)     ( 196)   ma-dD-ZK+OZ+   26
09. Owen Zheng                     (OZ)     ( 173)   JH-Sk+dD+tT-   26
10. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 240)   eY+ma-LH-ma=   25
11. Sander Koelmans                (Sk)#    ( 205)   tT-ZK=OZ-##    25
12. Casper Coeleman                (CC)#    ( 220)   -- -- ## --    24
13. Renske Heijboer                (RH)#    ( 183)   -- ## eY-LB-   24
14. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 176)   SS-tT+OZ-JH-   24
15. Zion Keizer                    (ZK)     ( 174)   Sk=JH=LB-tT-   24
Stand na 2e ronde, 2e periode                Pionnengroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Samed                          (ss)     ( 156)   jL+JJ+KJ+LJ+   20
02. Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 217)   AC-JY+JJ+jL+   18
03. Alex Chen                      (AC)  w1 ( 134)   RR+jL+LJ=KJ=   18
04. Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 180)   sW+KJ+AC=ss-   17
05. Sterre Wisse                   (sW)     ( 240)   LJ-KJ-jL+TM+   16
06. Thijn Meester                  (TM)#    ( 159)   JH-## JY+sW-   16
07. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 195)   sW+LJ-ss-AC=   15
08. Jolin Yeh                      (JY)     ( 120)   JJ=RR-TM-JJ+   15
09. Nudem Tura                     (NT)# z2 ( 231)   -- -- ## --    14
10. Mathijs Rissewijck             (mR)#    ( 177)   -- -- ## --    14
11. Stan van der Noll              (SN)# w1 ( 173)   -- -- ## --    14
12. Esmee Rons                     (eR)#    ( 100)   -- -- ## --    14
13. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 100)   JY=ss-RR-JY-   13
14. Jiaqi Li                       (jL)     ( 100)   ss-AC-sW-RR-   12

Stand Interne Competitie na Ronde 1, Periode 2

Stand na 1e ronde, 2e periode                Keizergroep (26)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Elmar Roothaan                 (ER)     (1747)   -- X3 -- CS+   65
02. Thijmen Terpstra               (TT)  w1 (1250)   -- B(=-- IZ+   65
03. Wouter Wieggers                (WW)     (1008)   bZ+X3 YH+M(+   65
04. Mahbod Hatamirad               (MH)  z3 ( 924)   YH+LK+SA-SL+   65
05. Bart van den Akker (S)         (B()     (1458)   -- TT=-- TH+   65
06. Arthur Maters                  (Ar)#    (1782)   -- -- -- ##    63
07. Frank van Wijngaarden          (FW)# w1 (1640)   -- X3 -- ##    63
08. Mika Rutjens                   (MR)  w1 (1582)   IZ-X3 -- SA=   63
09. Ian Kock                       (IK)#    (1470)   -- -- -- ##    63
10. Sasa Albers                    (SA)  z1 (1288)   SL+X3 MH+MR=   63
11. Thiemen Dekker                 (TD)#    ( 956)   -- -- -- ##    63
12. Jeroen van Onzen (S)           (JO)# w1 (1994)   -- -- -- ##    63
13. Rein Vis�e                   (RV)#    (1792)   -- -- -- ##    63
14. Babak Zahmat (S)               (BZ)# z2 (1781)   -- -- -- ##    63
15. Dick Vliek (S)                 (DV)#    (1750)   -- -- -- ##    63
16. Arnout Karssenberg (S)         (AK)# z1 (1685)   LE+X3 -- ##    63
17. Jeroen Kruiver                 (jK)# z1 (1683)   -- -- -- ##    63
18. Lodewijk Entrop (S)            (LE)# z1 (1528)   AK--- -- ##    63
19. Arnoud Roothaan (S)            (AR)# z1 (1525)   -- -- -- ##    63
20. Peter Hamers (S)               (PH)# z1 (1457)   -- -- -- ##    63
21. Bram Hamers                    (BH)# w1 (1394)   -- -- -- ##    63
22. Tom van 't Hoff                (TH)     (1561)   -- -- -- B(-   61
23. Ilan van der Zand              (IZ)  z1 (1455)   MR+X3 -- TT-   61
24. Sjoerd Loonen                  (SL)  z1 ( 748)   SA-bZ=LK+MH-   61
25. Cathelijne Sanders (S)         (CS)  w1 (1875)   -- -- -- ER-   61
26. Malcom Lok (S)                 (M()  z1 (1426)   -- -- -- WW-   61
   
  
Stand na 1e ronde, 2e periode                Koningsgroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lorens Konecny                 (LK)     ( 942)   AS+MH-SL-RL+   55
02. Yaron Huberts                  (YH)  z1 ( 867)   MH-AS-WW-Th+   55
03. Pjotr Dam                      (PD)  z1 ( 810)   LR+aB+AS-bZ+   55
04. Ruben Cabri                    (RC)  z1 ( 808)   -- Es+-- Wu+   55
05. Abel Hogenhout                 (AS)  z1 ( 800)   LK-YH+PD+aB+   55
06. Lars Rutjens                   (LR)# z2 ( 928)   PD-X3 -- ##    53
07. Koen van Wijngaarden           (KW)# w1 ( 685)   -- RL+-- ##    53
08. Tobias van Lieshout            (TL)# z2 ( 616)   Mc+Fa+Es+##    53
09. Bram Zaalmink                  (bZ)  z2 ( 849)   WW-SL=## PD-   51
10. Aristides Buntura              (aB)     ( 721)   MC+PD-RL+AS-   51
11. Ruben Loonen                   (RL)     ( 690)   Fa+KW-aB-LK-   51
12. Thijs van Harten               (Th)  w1 ( 531)   RA-DW+Wu+YH-   51
13. Wu Liang Jong                  (Wu)  w1 ( 516)   LD+Es+Th-RC-   51
   
  
Stand na 1e ronde, 2e periode                Damegroep (13)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Wout van Harten                (Wh)     ( 486)   Iv+MC-GK+BB+   45
02. Liam Denys                     (LD)  z2 ( 470)   MC+BB+Iv+Mc+   45
03. Man Hiem Cheung                (MC)# w1 ( 641)   -- LD-Wh+##    43
04. Elijah Sampson                 (Es)     ( 567)   Wu-TL-DW+Iv-   43
05. Fardad Nejad                   (Fa)#    ( 504)   ## TL-DW-##    43
06. Demian Wellink                 (DW)     ( 502)   Th-Fa+Es-GK+   43
07. Reijn Aarts                    (RA)#    ( 493)   Wh-Th+-- ##    43
08. Sem Wisse                      (SW)# w2 ( 486)   -- -- -- ##    43
09. Iva Binnendijk                 (Iv)  w2 ( 440)   Wh-BB+LD-Es+   43
10. Bastiaan Schouten              (BB)     ( 417)   LD-Iv-Mc+Wh-   43
11. Jamie Wiegman                  (JW)# z2 ( 417)   sS+GK+MA+##    43
12. Floran Ahoud                   (Mc)     ( 420)   TL--- BB-LD-   41
13. Gurkan Kandemir                (GK)  w2 ( 355)   JW-JC+Wh-DW-   41
   
  
Stand na 1e ronde, 2e periode                Torengroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Daniel Lesnoj                  (DL)     ( 328)   sS-RW-AB+TZ+   35
02. Arun Sewnath                   (AA)     ( 363)   AB+sS+MA+JC=   34
03. Jason Chen                     (JC)     ( 353)   RW+GK-GT+AA=   34
04. Arnoud Dronkers                (AD)     ( 328)   EY+JK=sS+EG=   34
05. Elmar de Groot                 (EG)     ( 307)   ma+JZ+AD=sS+   34
06. Marijn Lindeman                (Ml)# w2 ( 387)   -- -- -- ##    33
07. Mees Kuiper                    (MM)#    ( 386)   -- -- -- ##    33
08. Rick Wellink                   (RW)     ( 351)   JC-DL+TZ+AB-   33
09. Maurijn Ahoud                  (MA)     ( 344)   GT+JW-AA-GT+   33
10. Senne van het Loo              (Sl)#    ( 325)   -- -- -- ##    33
11. Arjen Bossinga                 (AB)     ( 300)   AA-GT-DL-RW+   33
12. Jurre Meester                  (JK)# z2 ( 265)   EG-JZ-AD=##    33
13. Guyon Terpstra                 (GT)     ( 342)   MA-AB+JC-MA-   31
14. Teun Zaalmink                  (TZ)     ( 286)   AB-## RW-DL-   31
15. Shaya Sewnath                  (sS)     ( 241)   DL+AA-AD-EG-   31
   
  
Stand na 1e ronde, 2e periode                Lopergroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Matthias van Asperen           (ma)     ( 247)   EG-eY-tT+EY+   25
02. Jonathan Heringa               (JH)     ( 230)   LJ+TM+OZ+ZK=   24
03. Lucas Heijboer                 (LH)#    ( 270)   dD=tT+-- ##    23
04. Jakob van Zanten               (JZ)#    ( 254)   EY-JK+EG-##    23
05. Efrail Musa Yigitsoy           (EY)     ( 250)   AD-dD+eY+ma-   23
06. Aditya Sindhe                  (SS)     ( 246)   tT+LB-dD+eY-   23
07. Casper Coeleman                (CC)#    ( 220)   -- -- -- ##    23
08. Evliya Sirri Yigitsoy          (eY)     ( 209)   dD-ma+EY-SS+   23
09. Renske Heijboer                (RH)# w2 ( 206)   tT-eY+-- ##    23
10. Lars Buitenhuis                (LB)#    ( 200)   dD-Sk+SS+##    23
11. Dilay Dilekci                  (dD)     ( 199)   eY+EY-SS-tT+   23
12. Zion Keizer                    (ZK)     ( 199)   OZ+RR-Sk=JH=   23
13. Owen Zheng                     (OZ)     ( 172)   ZK-LJ-JH-Sk+   23
14. Sander Koelmans                (Sk)     ( 205)   LB-tT-ZK=OZ-   22
15. Tarik Celikyurek               (tT)  z2 ( 171)   SS-Sk+ma-dD-   21
   
  
Stand na 1e ronde, 2e periode                Pionnengroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lennard Jacobs                 (LJ)     ( 198)   JH-OZ+sW+KJ+   15
02. Alex Chen                      (AC)  w1 ( 128)   JY-sW-RR+jL+   15
03. Samed                          (ss)     ( 124)   -- -- jL+JJ+   15
04. Nudem Tura                     (NT)# z2 ( 231)   -- -- -- ##    13
05. Jurre Kellen                   (KJ)     ( 215)   JY=## sW+LJ-   13
06. Rowan Sewnath                  (RR)  w2 ( 203)   TM+ZK+AC-JY+   13
07. Mathijs Rissewijck             (mR)#    ( 177)   -- -- -- ##    13
08. Stan van der Noll              (SN)# w1 ( 173)   -- -- -- ##    13
09. Thijn Meester                  (TM)#    ( 158)   LJ+RR-JH-##    13
10. Esmee Rons                     (eR)#    ( 100)   -- -- -- ##    13
11. Jolin Yeh                      (JY)     ( 118)   AC+jL=JJ=RR-   12
12. Jia He Jiang                   (JJ)     ( 101)   sW-jL+JY=ss-   12
13. Sterre Wisse                   (sW)     ( 225)   JJ+AC+LJ-KJ-   11
14. Jiaqi Li                       (jL)     ( 100)   JY=JJ-ss-AC-   11